ŞOK Saç Kurutma Makinesi İncelemesi

ŞOK Saç Kurutma Makinesi İncelemesi
Editör: Tuğba Karakuş Aktüel 28 Ağustos 2018
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

ŞOK 29 Ağustos 2018 Aktüel kataloğunda yer alan King markalı saç kurutma makinesi, fiyatı ve sunduğu güçten dolayı ilgi toplayan ürünler arasında yer alıyor. King markası, ŞOK için sık sık ürün üretimi yapıyor ve satıyor. ŞOK’ta satılan King markalı herhangi bir ürüne yönelik firma kaynaklı oluşan sorundan dolayı bir şikayet göremiyorum.

Aşırı ısınmaya karşı koruma özelliği var olan saç kurutma makinesi, ayrılabilir hava çıkış ızgarasına da sahip. Bu sayede tozlandığında veya herhangi bir şekilde ısı yükselmesi gibi durumlar meydana geldiğinde kolay bir şekilde müdahale edebiliyorsunuz.

Saç kurutma makinelerinden beklenen şey saçı kurutmasıdır. Fakat bu ürün beklenenin üstüne saç kurutmadan öteye fön çekme özelliği de sunuyor. Peki bu özelliği nasıl sunuyor? 2000 Watt gücüyle tabikide.

2000 W gücüyle birlikte çok hızlı ve ısı dengesi yüksek bir hava sağladığından dolayı saçlarınız fön yapılabilecektir. Tam bir fön makinesi kadar performans göstermese dahi, iyi bir şekilde fön çektiğini söyleyebilirim.

Ürün 4 yıl boyunca King garantisi altında satılıyor. Herhangi firma kaynaklı sorunda 4 yıl süresince ücretsiz onarım, bakım ve değişim hizmeti sunuluyor. Firmanın ürününe ne kadar güvendiğini sunduğu 4 yıllık garantiden anlayabilirsiniz. 

ŞOK Saç Kurutma Makinesi İncelemesi

Ürünü 6 taksitle satın alabiliyorsunuz. 8,32 TL aylık fiyat olarak öne çıkıyor. 49.90 TL fiyatı bulunan söz konusu saç kurutma makinesi, her evde olması gereken bir ürün diye düşünüyorum. Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com