ŞOK Remington Lazer Epilasyon İncelemesi

ŞOK Remington Lazer Epilasyon İncelemesi
Editör: Nezaket DURU Aktüel 2 Temmuz 2018
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

ŞOK 7 Temmuz 2018 aktüel kataloğunda yer alan Remington Lazer Epilasyon cihazı piyasadaki diğer lazer epilasyon cihazlarına göre çok uygun fiyatla kendini gösteriyor. TÜM Şok mağazalarına sınırlı sayıda gelecek olan bu ürüne ihtiyacınız varsa geldikten sonra aceleci davranmanızı tavsiye ediyoruz. Çünkü hemen tükenebiliyor. Gelin incelemesine geçelim

20 Dakika Uygulama Süresi

20 dakika uygulama süresi bulunan cihaz, vücutta istenmeyen tüy ve kılları almak için birebir. Alt ve üst bacaklara, bikini ve kol altı bölgesine aynı zamanda yüz bölgesine de uygulanan lazer epilasyon 20 dakika boyunca uygulandığında yavaş yavaş istenmeyen tüyleri azaltıyor ve en sonunda tamamen bitiriyor. Bu süreç vücut yapınıza göre haftaları da alabilir, ayları da.

350.000 Atış Sayısı

350.000 atış sayısıyla birlikte vücudunuzdaki kılların azılı düşmanı olacak bu cihaz, kalıcı tüy azaltma garantisi sunuyor. Atış hızı ise 1 ila 3.5 saniye arasında değişim gösteriyor.  Bu sayede kıllarınız henüz nefes almadan cihaz atışıyla karşı karşıya kalıyor.

Saklama Çantası

Cihazın yanında saklama çantasıda hediye olarak geliyor. Bu sayede taşımakta herhangi bir zorluk çekmeyeceksiniz.

2 Yıl Garanti 

Ürün firma kaynaklı herhangi bir sorunda 2 yıl boyunca garanti altında. Arıza durumunda garantiye yollarsınız ve eğer sorun gerçekten firma kaynaklıysa, halledilir. Halledilemiyorsa 0 ürünle değişim yapılıyor.

ŞOK Remington Lazer Epilasyon İncelemesi

Fiyat

7 Haziran 2018 tarihinden itibaren tüm ŞOK mağazalarına sınırlı sayıda gelecek olan lazer epilasyon cihazının fiyatı 599.00 TL olarak ön plana çıkıyor. Aynı zamanda bu cihazı alacaksınız fakat nakitiniz yok mu? Kredi kartı avantajı da sunuluyor. 6 taksitle satılan cihazın aylık taksit tutarı 99.83 TL olarak belirlenmiş .Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com