ŞOK Remington Hava Üflemeli Şekillendirici İncelemesi

ŞOK Remington Hava Üflemeli Şekillendirici İncelemesi
Editör: Zeynep Kaya Aktüel 28 Temmuz 2018
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

1 Ağustos 2018 tarihli ŞOK Aktüel kataloğunda yer alan Remington markalı hava üflemeli saç şekillendirici, tarafımıza incelenmesi yönünde iletilen ürünlerden birisi. Remington markası, sık sık ŞOK marketlerde satılan bir ürün fakat şekillendirici modeli ilk kez geliyor. Bu yüzden kullanıcı yorumlarını sizlere aktaramayacağım. Fakat genel olarak REMİNGTON tarafından üretilen diğer ürünlerin yorumları gayet sağlıklı diyebilirim.

Kısa zaman içerisinde saçınızı birbirinden farklı şekillere sokmanızı sağlayarak çok yönlü saçlar ortaya çıkarmayı ilke edinmiş olan Remington hava üflemeli saç şekillendirici, saçınızı sadece şekillendirmekle kalmıyor. Aynı zamanda kurutuyor ve hazırlanmanızı daha çabuk bir şekilde bitirmenizi sağlıyor. 

Ürünün yanında iki adet ek seçenek geliyor. 19 mm’lik ek ve 25 mm’lik ek. Bu ek fırçalardan 19 mmlik olanı kısa saçlar için kullanmalısınız. Kısa saçlara çok güzel ve sıkı bir şekilde bukleler yaparak göz zevkinizi artıracak olan bu ek uzun saçlarda aynı etkiyi göstermez. Uzun saçlar içinse 25 mm’lik ek kullanacaksınız. 

400 W gücüyle birlikte saçınızı kurutması çok sorun olmayan ve kısa zaman içerisinde saçınızı kup kuru hale getirip, aynı zamanda şekillendiren Remington şekillendiricinin 25 mm ve 19 mm olmak üzere yanında 2 adet ek  verilmesi fiyatına göre çok güzel bir şey. 2 farklı ısı ve hız ayarı bulunuyor. Bu sayede saçınızın hassasiyet oranına göre ayarlama yapabiliyorsunuz.

Neredeyse tüm şekillendiricilerde olduğu gibi bunda da bukle bırakma düğmesi bulunuyor. 1.8 mlik döner kablosuyla birlikte aynanın hemen karşısında olmanıza gerek yok. Yatağınıza oturarak, veya herhangi bir şekilde aynadan 1.8m uzaklıkta saçınızı yapabilirsiniz.

ŞOK Remington Hava Üflemeli Şekillendirici İncelemesi

2 yıl boyunca garanti kapsamında olan bu ürün Remington kalitesiyle birlikte 1 Ağustos 2018 tarihli ŞOK Aktüelinde 79.90 TL!

 Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

İlginizi çekebilir

ŞOK Teleskop İncelemesi

ŞOK Teleskop İncelemesi

Tema Tasarım | Osgaka.com