ŞOK quadro Masaüstü PC İncelemesi

ŞOK quadro Masaüstü PC İncelemesi
Editör: Nezaket DURU Aktüel 8 Haziran 2018
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

9 Haziran 2018 ŞOK haftasonu kataloğunda yayınlanan quadro marka Masaüstü PC’nin fiyatı 1999.00 TL olarak kendini gösteriyor. Rakiplerine kıyasla fiyat – performans açısından düşük bir ürün olsada, bilgisayarı kullanma amacı yüksek performanslı oyun veya programlar olmayan bireyler için tatmin edici bir performans sunuyor.

İntel pentium işlemcisiyle rakiplerinden çok geri kalan quadro marka bilgisayar, 4 GB RAM’le fiyatına göre şaşırtıyor. Çünkü 4 GB RAM’e sahip bilgisayarları dolar kurununda zirveye tırmanmasıyla birlikte bu fiyatlara görmek zor. Aynı zamanda bilgisayarımız yanında 18,5 “‘lik LED monitörle geliyor. Windows 10 işletim sistemine sahip olan ŞOK quadro Masaüstü PC, yazının başında da bahsettiğimiz gibi çok yüksek performans bekleyenlerin isteklerini karşılamayabilir fakat orta seviye performans ürünleri içerisinde kendini ön plana çıkarıyor. 

Herhangi bir firma kaynaklı sorunda 2 yıl garanti kapsamında tutulan ürün, garantiye alınmama gibi sorunlarla karşılaşmıyor çünkü ŞOK tarafından tedarik ediliyor. Ücretsiz olarak teslimatı yapılan ürün aynı zamanda kredi kartına 333.15 TL’lik 6 taksite bölünebiliyor. 

Görünüm açısından da içinizi rahatlatacak olan bilgisayar, modern bir görünüme sahip olup bilgisayar masalarınızı şık bir şekilde dekor edecek. 

Çok fazla ürün seçeneği bulunmayan ve ürünlerini sınırlı sayıda üreten quadro, ŞOK ile birlikte iş birliği kapsamında 9 Haziran 2018 tarihi itibarıyla ŞOK mağazalarında yer alacak. Bayram hediyesi olarak çocuklara alınabilecek bu bilgisayarı alıp almamanız ise ne durumda kullanılacağına bağlı.

ŞOK quadro Masaüstü PC İncelemesi

Eğer yüksek performanslı oyunlar oynamak istiyorsanız bu bilgisayar yetersiz kalacaktır. Fakat orta seviye içinse alınabilir. Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com