ŞOK Premier Saç Kesme Makinesi İncelemesi

ŞOK Premier Saç Kesme Makinesi İncelemesi
Editör: Hasan Aker Aktüel 28 Ağustos 2018
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

29 Ağustos 2018 tarihli ŞOK Aktüel kataloğunda yer alan Premier markalı saç kesme makinesi fiyatının çok uygun olması sebebiyle birçok ziyaretçimiz tarafından soruluyor. Premier’in PHC 81 modelindeki bu saç kesme makinesi, fiyatına göre performans noktasında çok güzel bir şekilde çalışma gösteriyor diye yorumlar mevcut.

Evde kullanım için çok düşük gürültüsü olan bu saçma kesme makinesi özellikle evcil hayvanlar için tercih edilebilir. Çünkü sessiz olduğundan dolayı herhangi bir şekilde korkutucu etkisi olmayacaktır. Asıl üretim amacı insan olduğundan dolayı ergonomik bir şekilde tasarlanan ürün diğer rakiplerine kıyasla çok daha ucuz fiyata satılmasıyla birlikte öne çıkıyor.

Paslanmaz çelik, hareketli ve seramik bıçaklardan meydana gelen ürünün sekiz farklı ayar sistemi bulunan tarağı mevcut. Bu sayede istediğiniz ölçüde saç kesebiliyorsunuz. Herhangi bir şekilde ölçüde kayma, az veya fazla olma gibi şeyler karşınıza çıkmayacaktır.

Uzun ömürlü bir şekilde kullanılabilmesi için çift ısı sistemli tasarımı bulunuyor. Bu sayede ürünü 2 ay kullanıp atmak zorunda kalmıyor, yıllar boyunca evinizde bulundurabiliyorsunuz. Ürünün yanında 4 tarak, fırça ve yağ da hediye olarak geliyor. 220 – 240 v voltaj aralığında girişi bulunan ürün 15W güce sahip. 

ŞOK Premier Saç Kesme Makinesi İncelemesi

Kuru kullanılacak olan saç kesme makinesi 2 yıl boyunca Premier garantisi altında. Mavi ve kırmızı renkleri bulunan ürün 24.90 TL’ye satılıyor. Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com