Şok Polis Motosiklet İncelemesi ve Yorumları

Şok Polis Motosiklet İncelemesi ve Yorumları
Editör: Zeynep Kaya Aktüel 19 Mayıs 2018
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

Bu haber en çok çocuklarınızı sevindirecek çünkü Şok Market 19 Mayıs tarihinde çocuklarınız için Polis Motosiklet Getiriyor.Eğer çocuklarınızı   sevindirmek ve onlara güzel bir hediye almak istiyorsanız Şok Market 19 Mayıs tarihinde gelecek olan Polis Motosikleti alabilirsiniz.

Havalar ısındı ve yaz günden güne yüzünü göstermeye başladı ve çocuklarımız dışarıda vakit geçirebilecekleri oyuncaklar istemeye başladı işte tam bu anlamda çocukların bu ihtiyacını düşünen Şok Marketler Polis Motosikleti getiriyor. Şimdi Gelin bu ürünü Hep beraber inceleyelim

Depodan Şarj Edebilme

Çocuklarınız için eğlenceli vakit geçirebilecekleri bu motosiklet normal motorlar esinlenerek yapılmış olan depo kapağından şarj edilebilme özelliğine sahip. Bu özellik sayesinde çocuklarınız normal motosiklete benzin doldurur gibi motosikletlerini şarj edebiliyor.

Haraket Halinde yanan ışıklar

Çocuklarınız için güzel bir hediye olabilecek Polis Motosikleti Hareket ettiğinde yanan ışıkları sayesinde çocuklarınızı oldukça sevindirecek.

İleri ve Geri Gidebilme

19 Mayıs 2018 Tarihinde satışa çıkarılacak olan Polis Motosikleti ileri veya geri gidebiliyor. Üzerinde bulunan vites sayesinde motosikleti ileri veya geri yönde gitmesini sağlayabiliyorsunuz.

Otomatik Fren Sistemi

Polis Motosikletinde otomatik fren sistemi bulunuyor.  Çocuğunuz ayağını gazdan çektiği anda motosiklet otomatik fren yaparak çocuğunuzun kaza yapmasını engelliyor. Bu sayede çocuğunuzun güven içerisinde motosikleti sürmesini sağlamış oluyorsunuz.
Şok Marketlere 19 Mayıs tarihinde gelecek bu ürüne sadece 299TL ödeyerek sahip olabiliyorsunuz. Ayrıca bütçeniz yeterli değil ise bu ürünü kredi kartına 6 taksit ayda 49.83TL ödeyerek  alabilirsiniz. Sizde çocuklarınız için güzel bir hediye almak istiyorsanız bu ürünü incelemenizi tavsiye ediyoruz. 

 

RESİMLERİ BÜYÜTMEK İÇİN ÜZERİNE TIKLAYINYorumlar (1 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

  • Adem özge :

    19 Mayıs 2018-15:09

    Kaç KG taşıyor. Veya kaçyaşına kadar kullana bilir

Tema Tasarım | Osgaka.com