ŞOK Oyuncu Klavye & Oyuncu Mouse İncelemesi

ŞOK Oyuncu Klavye & Oyuncu Mouse İncelemesi
Editör: Nezaket DURU Aktüel 9 Ağustos 2018
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

ŞOK 11 Ağustos 2018 aktüel kataloğunda yer alan Everest markalı Oyuncu klavye ve mouse düşük bütçeli ekipman arayanlar için çok ideal 2 ürün olarak ön plana çıkıyor. Everest, bu konuda müşterilerine sürekli yardımcı oluyor. Genel olarak oyuncu ekipmanlarını çok uygun fiyatla satan Everest, bu hafta 2 ürününü ŞOK’da satacak.

Kablo uzunluğu 1 metre 40 cm olan Oyuncu Klavyesinin tasarımı muhteşem diyebilirim. Çok sayıda detayı bulunan ve yoğun bir şekilde dikkat çekecek ergonomik tasarıma sahip bu klavyenin makrosu bulunmakta. 4 farklı ataması yapılabilen kısayol tuşu eklenen oyuncu klavyesinde ek olarak Windows kilit tuşuda yer alıyor. Bastığınızda oturum otomatik olarak kilitleniyor. 

ŞOK Oyuncu Klavye & Oyuncu Mouse İncelemesi

2 Yıl boyunca garanti kapsamında olan bu oyuncu klavyesi düşük bütçeli ekipmanlar listesinde fiyat – performans açısından asla kaçırılmaması gereken bir oyuncu klavyesi. 24.90 TL’ye satılıyor. Normal, klasik tarzdaki klavyeler şuanda aynı fiyattan satılırken, bu tarz bir oyuncu klavyesinin bu fiyata olması oyuncuları sevindirdi.

ŞOK Oyuncu Klavye & Oyuncu Mouse İncelemesi

Diğer bir ürün ise yine Everest markalı oyuncu mouse oluyor. DPI optik sensörü bulunan oyuncu mouseunun tamı tamına 4 farklı DPI fonksiyonu bulunuyor. Tasarım açısından çok agrasif duran mouse ledli. Tek renk değil, istediğinizde mouse rengini değiştirebiliyorsunuz. Bunun fiyatı ise 17.90 TL ve yine klavye gibi 2 yıl garantisi bulunuyor.

Eğer düşük fiyatlı oyuncu ekipmanı arıyorsanız bu 2 ürünü sakın kaçırmayın derim. Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com