ŞOK Metal USB Fan İncelemesi

ŞOK Metal USB Fan İncelemesi
Editör: Hasan Aker Aktüel 9 Ağustos 2018
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

ŞOK 11 Ağustos 2018 Aktüel kataloğunun öne çıkan ürünleri arasında yer alan Everestmarkalı Metal USB Fan, metal gövdesi ve 360 derece ayarlanabilen fanıyla birlikte dikkat çekiyor. Bilgisayar başında fazla zaman geçiren bireylerin şu sıcak yaz günlerinde kesinlikle almasını tavsiye ettiğim bu Everest Metal USB Fan hem fiyatı hem de kalitesiyle öne çıkıyor.

2 yıl boyunca garanti kapsamında olan Metal USB Fan, USB girişine sahip. Bilgisayarınıza veya herhangi bir şekilde USB giriş bağlanabilen bir cihaza takıldığında anında çalışan Fan, serinlemeniz için gerekli tüm donanımlara sahip. Çok yüksek bir etkisi olmadığını söyleyebilirim. Ama serinletmek için yeterli oluyor. Fiyatına baktığımızda ise  muhteşem diyebilirim.

Ürünün internet üzerindeki teknoloji siteleri ve satış mağazalarında hakkında yapılan yorumlara baktığımda olumsuz bir yorumla karşılaşmadım. Genel olarak yorumlar iyi, herhangi bir sıkıntı olmadığı yönünde. Eğer ihtiyacınız varsa çok uygun fiyatla ürünü alarak ofisinizde veya evinizde biligsayar başında kullanarak sıcağa karşı meydan okuyabilirsiniz.

2 yıl boyunca garantili olması ürüne olan güveni artırıyor. Firma kaynaklı oluşabilecek herhangi bir problemde değişim, onarım ve tamir hizmetleri ücretsiz bir şekilde müşterilere sunuluyor. 

ŞOK Metal USB Fan İncelemesi

Fiyatına bakacak olursak 14.90 TL gibi bir fiyat bizi karşılıyor. Genel olarak USB fanlar 25 TL üzerinde. Bu fiyata bu performansta bir USB fan, gerçekten beni mutlu etti. 11 Ağustos tarihinde bende bu üründen alacağım. Stoklarla sınırlı olduğu için tarih geldiğinde hemen ŞOK mağazalarından birine gidip ürünü almanızı tavsiye ediyorum. Aksi takdirde bitme gibi bir riski var. Yorumlar (2 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

  • Mustafa Hamurcu :

    7 Mayıs 2018-17:07

    Ürün için aklımızda takılan sorular var ama muhatap yok iletişim bilgileri verilmemiş bu yüzden güven vermedi

  • Erhan KARACA :

    8 Mayıs 2018-11:05

    Kendim arıtmacıyım kafanıza takılan bir şey varsa yanıtlayabilirim

Tema Tasarım | Osgaka.com