ŞOK LG 40″ Full HD Led Ekran TV İncelemesi

ŞOK LG 40″ Full HD Led Ekran TV İncelemesi
Editör: Melih SANCAK Aktüel 13 Haziran 2018
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

ŞOK Mağazalarında 16 Haziran 2018 tarihinden itibaren yer alacak olan LG markalı 40″ Full HD Led ekran televizyonun fiyatı 1.399 TL olarak belirlenmiş durumda. Sunduğu özelliklere baktığımızda fiyatı gayet uygun hatta aynı ürünün farklı satıcılarına göre çok düşük fiyatta satıldığını söyleyebiliriz. LG, televizyon alanında kendini kanıtlamış ve çok geniş müşteri kitlelerine ulaşmayı başarmıştı. 2 yıl boyunca garanti kapsamında tuttuğu 40″ Full HD Led ekran televizyonu ŞOK marketlerde 16 Haziran’ın ardından 19 Haziran’a kadar yer alacak.

Ekran

40″‘lik 102 cm ekranı bulunan LG Full HD Led Ekran TV, televizyonun adına da yansıdığı gibi 1920×1080 FULL HD çözünürlük sunuyor. Bu sayede kanalları çok daha canlı bir şekilde inceleme imkanınız oluyor. Ayrıca ekran boyutunun 40″ olması, 1920×1080 çözünürlüğü çok daha güzel görüntü sunma özelliğiyle karşı karşıya getiriyor. Çünkü çözünürlükle ekran boyutu zıt kutuplardır. Eğer çözünürlük fazla ekran boyutu düşükse, görüntü sağlam olacak. Çözünürlük az ekran boyutu büyükse görüntü kalitesiz olacaktır. 

Ses

Televizyonda yer alan 2x10W dahili hoparlörler sayesinde televizyonun ses kalitesi de sizleri mutlu edecektir. Çok yüksek seslerde bile çok zor hışırdama yapan televizyon, 2×10 W hoparlörlerle kısık seste bile müthiş kalitede müzik dinlemenize olanak tanıyacaktır.

HDMI

Cihazda toplam olarak yer alan HDMI çıkışı sayısı 2 olarak belirlendi. 2 farklı HDMI çıkışından cihaza bağlantı gerçekleştirebilirsiniz. 

USB Media Player

USB Media player sayesinde, televizyonunuza Flash Bellek (USB)nizi bağlayarak video oynatabilir, müzik dinleyebilir ve fotoğraflara bakabilirsiniz. Çok eski bir özellik olmasına rağmen günümüze 1.399 TL’lik TV’lerin çoğunda bundan yok fakat ŞOK’a gelecek TV’de var.

Taksit İmkanı

Dilerseniz kredi kartınıa 233 TL aylık ödemeden 6 ay taksit çıkartabiliyor ve bu kapsam dahilinde televizyona anında sahip olabiliyorsunuz. 102 ekranlık 1920×1080 çözünürlüklü bu televizyon, sizin hayallerinizi süsleyecek ve film, dizi zevkiniz, hobiniz varsa bu zevkinize zevk, hobinize eğlence katacağından emin olabilirsiniz.

ŞOK LG 40" Full HD Led Ekran TV İncelemesi

Garanti 

Ürün 2 yıl boyunca LG Türkiye garantisi kapsamında tutulmaktadır. Ortaya çıkabilecek her türlü firma kaynaklı sorunda değişim, onarım ve bakım ücretsiz bir şekilde yapılmaktadır. Tabi bu ücretsizlik, kullanıcı hatası dışındaki sorunlar için ön plana atılan bir olay olarak ön plana çıkmaktadır.

 Yorumlar (2 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

  • Önder albak :

    1 Haziran 2018-04:28

    Toshıba japon ürünü değil mi. Nerden vestel garantisinde oluyor. Bunu açıklar mısınız

  • Önder albak :

    1 Haziran 2018-04:29

    Axses karta taksit yok mu

Tema Tasarım | Osgaka.com