ŞOK Kumtel Tam Boy Fırın İncelemesi

ŞOK Kumtel Tam Boy Fırın İncelemesi

11 Temmuz 2018

ŞOK'a 11 Temmuz 2018 tarihinden itibaren gelecek olan KUMTEL markalı tam boy fırın, çoğunlukla ev hanımlarının dikkatini çekiyor. Sunduğu özelliklerle fiyatına göre "çok iyi" diyebilecek olduğumuz bu ürün KUMTEL kalitesiyle birlikte uzun süre kullanım imkanı sunuyor. 

HARR Teknoloji

HARR teknolojinin geliştiricisi ve tüm haklarının sahibi olan KUMTEL sayesinde üretilen fırınlarda muhteşem kekler, pastalar, börekler, çörekler yaparken enerji tasarrufunda çığır açıyorsunuz. Nasıl mı? Geliştirilen sistemlerle %40'a yakın daha düşük enerji kullanımıyla. Yani normal bir fırın 100 TL elektrik harcıyorsa, KUMTEL tam boy fırın 60 TL harcıyor. 

Kolay Temizlenebilir İç Hazne

Ev hanımları daha iyi bilir ki, fırınların içini temizlemek çok sıkıntılıdır. Fakat ŞOK'a gelecek olan KUMTEL tam boy fırında böyle bir şey kesinlikle yok. Kolay temizlenebilir iç haznesi sayesinde çok rahat bir şekilde temizlik yapabiliyor, artık fırın temizliği denilince kaçmak durumunda kalmıyorsunuz.

4 Gözlü Gazlı Ocak ve Gaz Emniyeti

4 gözlü gazlı ocak ve yine gaz emniyeti sayesinde ayrı bir ocak almanıza gerek yok. 4 gözlü ocağıyla her türlü yemek, içecek gibi ürünlerinizi pişirebilir, ısıtabilirsiniz. Gaz emniyeti ise küçük çocuklar için çocuk kilidi, unutkanlar için de unutkanlık kilidi olarak düşünülebilir.

57 Litre İç Hacim

57 litrelik iç hacmi bulunan Kumetl Tam Boy Fırın'da 1 adet de emaye tepsi hediye olarak veriliyor. Bu genişlikteki fırında istediğiniz büyüklükte yiyecekler pişirebilirsiniz. Bu konuda hiçbir şekilde sıkıntı yaşamayacağınızı belirtmek isterin.

2 Yıl Garanti

Doğacak herhangi bir firma kaynaklı en ufak sorunda KUMTEL garantisi altında olan fırın, hemen onarım sürecine dahil olmakla birlikte, eğer onarılamayacak durumdaysa 0 ürünler değiştirilmektedir. Bu konuda tek şart, hatanın "kullanıcı hatası" olmamasıdır.

ŞOK Kumtel Tam Boy Fırın İncelemesi

Fiyat

ŞOK 11 Temmuz 2018 aktüel kataloğunda yer alan KUMTEL Tam Boy Fırın'ın fiyatı 699.00 TL olarak belirlenmiş. Kısa süreliğine bu fiyata bulabileceğiniz fırın 11 Temmuz'dan itibaren tüm ŞOK mağazalarında yer alacak. Acele edin, çünkü sınırlı sayıda geldiği için hemen tükenebilir. 

Etiketler : Aktüel