ŞOK Kumtel Defne Mini Fırın İnceleme ve Yorumları

ŞOK Kumtel Defne Mini Fırın İnceleme ve Yorumları
Editör: Nezaket DURU Aktüel 22 Mayıs 2018
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

Tüketici memnuniyeti noktasında oldukça özenli hareket eden ŞOK mağazaları tüketicilerin talepleri ve ihtiyaçları doğrultusunda tedarik ettiği ürünleri duyurduğu aktüel kataloglarına bir yensini daha ekleyerek 23 Mayıs 2018 ŞOK Aktüel Kataloğunu yayınladı. Biz Emlakta Haber Ekibi de siz değerli takipçilerimiz için bu haftanın kataloğunda yani 23 Mayıs 2018 Aktüel Kataloğunda yer alan Kumtel Defne Mini Fırın ürününü mercek altına alıyoruz.

Kumtel Defne Mini Fırın

Boyu küçük ama maharetleri oldukça büyük olan bir ürün ile karşı karşıyayız. Hanımların yeni gözdesi olamaya aday olan Kumtel Defne Mini Fırın ürününün teknik detaylarını gelin birlikte inceleyelim.

1420 Watt Güç

Kumtel Defne Mini Fırın ürünü böreklerinizi ve yemekleri kısa sürede en iyi şekilde pişirebilmek için 1420 watt güce sahip bir rezistans sitemine sahiptir.

32 Litre İç Hacim

Kumtel Defne Mini Fırın oldukça az yer kaplayan küçük tasarımına rağmen 32 litrelik iç pişirme hacmine sahiptir.

Zaman Ayarı, Zil Uyarısı, Otomatik Kapanma

Pişireceğiniz böreklerin ya da yemeklerin pişme süresini zaman ayarı ile ayarlayarak bu süre içerisinde ideal bir şekilde pişmesini süre dolunca sizi zil uyarı sistemi ile uyarmasını ve süre bitiminde otomatik olarak kapanmasını sağlayabilirsiniz.

Ayarlanabilir Termostat

Kumtel Defne Mini Fırın ürününün termostat sistemi sizin talebiniz ve isteğinize göre belirleyebileceğiniz bir ayar fonksiyonuna sahiptir.

Özel Cam Kapak

Kumtel Defne Mini Fırın ürününün ön kapak kısmında yer alan cam yüzey yüksek ısılara dayanabilen özel bir camdır.

Paslanmaz Rezistans

Kumtel Defne Mini Fırın ürününün ısı kaynağı olan rezistans sistemi uzun ömürlü bir kullanım sunması amacı ile paslanmaz bir yapıya sahip olarak imal edilmiştir.

2 yıllık Kumtel garantisi altında olan Kumtel Defne Mini Fırın ürününe siz de 119,00 TL ödeyerek kredi kartlarına 6 taksit imkânı ile sahip olabilirsiniz.Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com