ŞOK Kırtasiye Malzemeleri İncelemesi

ŞOK Kırtasiye Malzemeleri İncelemesi
Editör: Vahap AYZET Aktüel 5 Eylül 2018
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

5 Eylül 2018 tarihli ŞOK Aktüel kataloğuyla birlikte Kırtasiye malzemelerinin çoğu ŞOK’da yerini almış durumda. Uygun fiyatlarla, çok fazla çeşitli ürün getiren ŞOK, okulların başlamasına az bir süre kala müşterilerini sevindirdi. Kırtasiye malzemelerine bakacak olursak;

Katalogda ilk olarak çantalar gözümüze çarpıyor. Yaklaşık olarak 1 sayfanın %90’lık bölümü tamamen çantalardan oluşuyor. Farklı tasarım, renk ve ölçülerde gelen çantalardan Anaokulu çantası, ilkokul çantası ve normal klasik okul çantası kendini gösteriyor. Fiyatlarına bakacak olursak bahsi geçen anaokulu çantası 12.90 TL, beslenme çantasıyla birlikte satılan ilkokul çantası 23.90 TL, standart okul çantası ise 22.90 TL’ye satılıyor. Hemen altında ise kalem kutuları boy gösteriyor. Renkli plastik kalem kutusu, çift taraflı modern kalem kutusu ve standart kalem kutusuna bakacak olursak sırasıyla 3.95 TL, 5.95 TL ve 4.75 TL fiyatlarla karşılaşıyoruz.

Ardından hemen diğer sayfada ofis sandalyesi gözümüze çarpıyor. Yükseklik ayarı bulunan ve oturma bölümü konfor açısından tamamen süngerden meydana getirilen ofis sandalyesinde kol dayamak için bir alan yer almakta. Oturma genişliğinin 48 cm, derinliğin 46 cm, sırt genişliğinin 48 cm, sırt yüksekliğinin ise 49 cm olduğu ofis sandalyesinin fiyatı 169.90 TL olarak öne çıkıyor. 

Hemen sandalyenin alt bölümüne baktığımızda mataralarla karşılaşıyoruz. Tritan matara ve lisanslı çelik mataranın fiyatları sırasıyla 9.95 TL ve 18.90 TL olarak karşımıza çıkıyor. Lisanslı çelik matara lisanslı bir şekilde geliyor. Looney Tunes lisansı ve Şirinler lisansı var.

Ardından klasik olarak defterler ve kalemler ile karşılaşıyoruz. A5, A4 boyutlarında 40 yapraktan 100 yaprağa kadar çeşitli defterler çok uygun fiyatlarla katalogda yerini alırken aynı zamanda genel okul ihtiyaçlarının tamamı da bulunuyor. Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com