ŞOK King Komple Blender Seti İnceleme ve Yorumları

ŞOK King Komple Blender Seti İnceleme ve Yorumları
Editör: Ahmet Yaman Aktüel 28 Mayıs 2018
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

ŞOK mağazaları ülkemizin en büyük market zincirleri arasında yer alan hemen her il ve ilçede en az bir adet şubeye sahip olan köklü bir market zinciridir. Bu denli büyük bir hacme ulaşan ve büyük kitlelere erişebilen ŞOK bu durumu kendi lehine çeviren bir girişim yaparak her hafta düzenli olarak tüketicilerin talep ettiği ve ihtiyaç duyduğu ürünleri temin ederek satışa sunmaktadır. Bu hafta da geleneği bozmayan ŞOK mağazaları geride bıraktığımız saatler içerisinde 2 Haziran 2018 Aktüel Kataloğunu yayınladı. Hadi daha fazla vakit kaybetmeden katalog içerisinde yer alan bir ürünü birlikte inceleyelim.

King Komple Blender Seti

Mutfakta hanımların kısıtlı süre içerisinde yemek masasını donatması gerektiği o zor zamanlarda yardımlarına koşarak hem zamandan kazanç sağlayıp hem de yorulmalarının önüne geçen Blender setlerine iyi bir örnekte King Komple Blender Seti oluyor. King Komple Blender Seti ürününün teknik özellikleri alt kısımda maddeler halinde yer almaktadır.

Doğrama Haznesi

King Komple Blender Seti ürününün çeşitli kuru gıdaları ve diğer gıda ürünlerini kolay bir şekilde doğramak ve parçalamak amacı ile kullanabileceğiniz tam olarak 1,5 litrelik doğrama haznesi bulunmaktadır.

Hız Kademesi

Farklı kullanım durumlarında sizlerin tercihine bağlı olarak kullanabileceğiniz iki adet hız kademe düğmesi King Komple Blender Seti ürününün üzerinde yer almaktadır.

Farklı Diskler

Farklı amaçlarda kullanabileceğiniz dilimleme ve rendeleme diski şeklinde tasarlanan 2 farklı disk te King Komple Blender Seti ürünü ile birlikte gelmektedir.

Bıçaklar

King Komple Blender Seti ürününün Blender ucu, çırpma teli ve doğrayıcı bıçakları paslanmaz çelik malzemeden imal edilmiş olup insan sağlığına zarar vermediği gibi yüksek ısılara karşı da dayanıklı bir yapıya sahiptir.

Motor

Tüm çırpma, doğrama ve karıştırma gibi işlemlerin gerçekleştirilmesi esnasında zorlanmadan kolay bir şekilde işlemleri gerçekleştirebilmek için King Komple Blender Seti  ürünü 1100 watt gücüne sahip bir motor ile donatılmıştır.

ŞOK King Komple Blender Seti İnceleme ve Yorumları

Garanti

2 Haziran 2018 tarihinden itibaren ŞOK mağazalarından satın alabileceğiniz King Komple Blender Seti ürünü satın aldığınız günden itibaren 4 yıllık bir garanti süresine sahip olacaktır.

Kredi kartlarına 6 taksit seçeneği sunulan King Komple Blender Seti ürünü 129,90 TL satış fiyatı ile aktüel ürünler arasına giriyor.

 Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com