ŞOK Kawai Multimedya Set İncelemesi

ŞOK Kawai Multimedya Set İncelemesi
Editör: Hasan Aker Aktüel 10 Temmuz 2018
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

ŞOK birkaç hafta önce getirdiği Kawai markalı multimedya set yani double teybi bu hafta tekrardan getirme kararı aldı. İlk geldiğinde yoğun taleple karşılaşan double teyp neredeyse tüm ŞOK mağazalarında tükenmiş, müşteriler tarafından tekrar gelmesi yönünde yoğun talep oluşturulmuştur. 14 Temmuz 2018 ŞOK Aktüel kataloğundaki bu ürün arabasının iç dizaynına önem verenler ve modern görünümü sevenler için birebir.

7 İnç Ekran

7 inçlik ekranı hem video izlerken size çok güzel bir görüntü imkanı sunarken, hem de arabanıza uyum sağlaması yönünden sizi mutlu edecek. 1000 tane varsa 990’ına uyum gösterebilen multimedya set, aracınızın teyp için ayrılan bölümü genişse montajlanabilir. Teybin alt bölümünde ya da üst bölümünde boşluk varsa yani sökülebilecek gereksiz parça yine montajlanabilir. Fakat elektrik tesisatı varsa, tuş takımı varsa kesinlikle montajlanamaz. Bu durumlar için In – Dash teypleri öneriyoruz.

Bluetooth, Micro SD, USB, AUX Girişi

Bir teypte olması gereken tüm özellikleri taşıyan Kawai multimedya set, Bluetoothla bağlanma ve müzik dinleyebilme, arama yapabilme, arama yanıtlayabilme özelliğinin yanı sıra, aux girişi, micro sd kart girişi ve USB girişine sahip. Yani istediğiniz her şekilde cihazla birlikte müzik dinleyebiliyor / video izleyebiliyorsunuz.

Mirror Link

Cihazda mirror link özelliği var deniliyor. Mirrorlink akıllı telefonunuzu cihaza bağlayıp ekran yansıtmak için gerekli olan bir özellik. Ayrıca ben şahsi olarak cihaza sahibim ve Galaxy Note 8 cep telefonumu belirtilen her aşamayı yaptığım halde bağlayamadım. Sorun telefonda mı cihazın Mirror Link özelliğinde mi bilmiyorum ama olmuyor. 

4×45 Watt Ses Çıkışı

Amfiyi destekleyen cihaz 4 tane 45 wattlık ses çıkışına sahip. Bu şekilde hem hoparlörleri hem de amfinizi rahatlıkla bağlayabilirsiniz. 

Ses Kalitesi

Arabamda daha önce Pioneer’in Multitrack düz teybi vardı. Aldığım ses kalitesi muhteşemdi. Fakat bu ürün ses kalitesinde düşüş yaşattı. Ama şöyle bakacak olursak, fonksiyonel olarak o teybi çok geride bırakıyor fakat ses kalitesi yönünden 10 üzerinden bir puan verecek olursak 7 puan kazanıyor. 

2 Yıl Garantili

2 yıl boyunca garanti kapsamında tutulan bu üründe herhangi bir firma kaynaklı sorunda sorununuz hemen çözülüyor. Gerekirse cihaz 0 ürünle değiştiriliyor. Bu konuda mağduriyet yaşamayacağınıza emin olabilirsiniz.

Videolu İnceleme

 

ŞOK Kawai Multimedya Set İncelemesi

Fiyat

ŞOK 14 Temmuz 2018 aktüel kataloğundaki Kawai markalı bu ürün 330 TL karşılığında alıcı bulacak. Yorumlar (1 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com