ŞOK Kawai Kw 3130 Double Teyp İncelemesi

ŞOK Kawai Kw 3130 Double Teyp İncelemesi
Editör: Vahap AYZET Aktüel 23 Haziran 2018
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

Araçlarının görünümüne önem veren kişileri mutlu edecek bir haberim var. ŞOK’a haftasonuna özel olarak double teyp geliyor. Aracınızda double teyp kullanmak ve modern bir görünüm elde etmek istiyorsanız, bu ürün tamda sizler için. ŞOK 23 Haziran 2018 aktüel kataloğunda bulunan Kawai Kw 3130 Double Teyp ürünü 2 günlüğüne tüm ŞOK mağazalarında yer alacak. Dilerseniz ürünümüzü incelemeye başlayalım.

Modern Görünüm

Öncelikle görünümü şüphesiz muhteşem olan bu ürün, 7 inçlik bir ekrana sahip. Otomobilinizin teyp bölümü 7 inçlik ekranın ölçülerini karşılıyorsa hemen almanızı tavsiye ediyorum. Eski model teyplerden vazgeçip, modern dokunmatik double teypler sizi daha çok mutlu edecektir.

Ekran

Üründeki ekran teknolojisi sizi gördüğünüzde kendine hayran bırakacak. HD görüntü sunan Kawai markalı oto teybin ekranı tamaen dokunmatik. Ayarlamaları yapabileceğiniz ve müzik seçimi yapabileceğiniz Kkapasitif dokunmatik ekran yer almakta.

6 Farklı İstasyon Kaydetme Özelliği

Radyoda 6 farklı kanal dinleme özelliği yine bu ürünle birlikte geliyor. Sevdiğiniz kanalı kaydetmek istiyorsunuz. Farklı farklı radyo kanallarını 6 tane olmak şartıyla teybe kaydedebilir, tek tıkla açabilirsiniz. 

USB / AUX / MicroSD Girişi

Artık USB / AUX girişi olmayan teyp yok. Üretilen yeni model tüm teyplerde bulabilirsiniz. Bu teypde ayrıca MicroSD kart girişi de bulunuyor. İhtiyacınız olduğu durumda kullanabilirsiniz.

2 Kanal RCA Çıkışı

2 Kanal RCA çıkışı aracılığıyla, kapı hoparlörüde dahil olmak üzere araç içerisinde kaç hoparlör varsa hepsini bağlayabiliyorsunuz. 

Ekolayzer Menüsü

Üründeki ekolayzer menüsü ile bass ve trible gibi ayarları dilediğiniz zaman ayarlayabilirsiniz. İsterseniz de ön tanımlı Rack, Pop gibi seçenekleri kullanır ve müzik zevkinizi yukarı boyutlara taşırsınız. Çok kolay kullanımı olan ekolayzer menüsü sizi sıkıntıya sokmuyor. 

Mirror Link

Mirror link özelliğiyle birlikte telefonu cihaza bağlayabiliyor ve cihazı sanki bir android cihazmış gibi kullanabiliyorsunuz. 

GERİ GÖRÜŞ KAMERASI!

Kutu içinden çıkan geri görüş kamerası sayesinde park ederken veya geri geri çıkarken, çarpacağım mı? Çarptım mı diye dertler yok artık. 

Ürünün fiyatı 329.00 TL olarak ön plana çıkıyor. Bu fiyata daha iyisini bulamazsınız diyebilirim.

ŞOK Kawai Kw 3130 Double Teyp İncelemesi

ÜRÜN KUTU İNCELEMESİ

 

Editör Yorumu: 

Ürün bende mevcut. Gayet memnunum övme sebebimde bu. Eğer alma düşünceniz varsa hiç beklemeyin derim. Çünkü piyasada fiyatlar çok uçuk, o 1000 – 2000 TL’lik cihazlardan alınan performans, bu cihazla aynı. O derece güzel yapılmış diyebilirim. Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com