ŞOK KAWAİ 10” Android Multimedya Seti İncelemesi

ŞOK KAWAİ 10” Android Multimedya Seti İncelemesi
Editör: Vahap AYZET Aktüel 18 Mayıs 2018
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

Her zamanki çalışma disiplinini elden bırakmayan ŞOK mağazaları tüketici memnuniyetini üst düzeyde tutabilmek amacı ile yine bu hafta bir aktüel kataloğu yayınladı. Geçtiğimiz gün içerisinde tüketicinin beğenisine sunulacak ürünlerin yer aldığı 19 Mayıs 2018 Aktüel Kataloğu yayınlanırken yine farklı alanlardan pek çok ürün bizleri bekliyor. Şimdi isterseniz daha fazla zaman kaybetmeden ŞOK 19 Mayıs 2018 Aktüel Kataloğu içerisinde belirlemiş olduğumuz bir ürünün incelmesini yapalım.

KAWAİ 10” Android Multimedya Seti

Aracını sevmeyen yoktur. Ancak aracında kaliteli müzik dinlemek isteyen kişilerin sayısı da azımsanmayacak kadar çoktur. İşte bu kişilere özel, Android işletim sistemine sahip olan dokunmatik ekranlı KAWAİ 10” Android Multimedya Seti ürünü ŞOK mağazalarına geliyor. Şimdi gelin şu ürünün teknik özelliklerine göz gezdirelim.

Android 5.1 Lolipop

KAWAİ 10” Android Multimedya Seti ürünü dokunmatik ekranlı yapısı ile sizin istediğiniz gibi hızlı bir şekilde işlem yapabilmesi için Android 5.1 Lolipop işletim sistemine sahiptir.

FM Radyo

Alışılagelmiş araç oynatıcılarında olduğu gibi KAWAİ 10” Android Multimedya Seti ürününde de FM Radyo desteği bulunmaktadır.

MTK Quad Core CPU

KAWAİ 10” Android Multimedya Seti ürünü çok fonksiyonlu bir ürün olması sebebi ile sizin talebiniz doğrultusunda işlem gerçekleştirirken herhangi bir takılma olmaması için MTK Quad Core işlemci ile donatılmıştır.

Bluetooth

Akıllı cep telefonunuz ile kablosuz olarak bağlanarak müzik dinleyebilmeniz için KAWAİ 10” Android Multimedya Seti ürününde bluetooth eklentisi bulunmaktadır.

USB Girişi

Telefonla bağlanmak gibi bir zahmete girmek istemeyen kişiler daha önce hazırladığı bir taşınabilir depolama birimini USB girişi aracılığı ile KAWAİ 10” Android Multimedya Seti ürününe bağlayabilir.

1024 x 600 LCD Ekran

KAWAİ 10” Android Multimedya Seti ürününün ekran kısmı 1024 x 600 çözünürlüğe sahipken LCD ekran yapısına ve dokunmalara tepki verme özelliğine sahiptir.

2 GB RAM

Sizin yapmak istediğiniz işlemleri gerçekleştirirken takılma yaşamamak için işlemlerin gerçekleştirildiği donanımlardan biri olan RAM kısmı 2 GB kapasiteye sahiptir.

16 GB Dahili Depolama

Sürekli ek bir cihaz bağlayarak müzik dinlemek istemeyen kişiler KAWAİ 10” Android Multimedya Seti ürününün 16 GB kapasiteye sahip depolama alanına müziklerini taşıyabilir.

ŞOK KAWAİ 10” Android Multimedya Seti İncelemesi

Navigasyon

KAWAİ 10” Android Multimedya Seti ürünü ile yolunuzu kaybetmeniz mümkün değil. Ürünün içerisinde yer alan dâhili navigasyon ile çevrimdışıyken de yolunuzu kolay bir şekilde bulabilirsiniz.

Geri Görüş Kamerası

Ürün ile birlikte geri görüş kamerası özelliği de geliyor. Aracınızı park ederken arka kısımda yer alan cisimleri görebilmeniz için geri görüş kamerası size büyük kolaylık sağlıyor.

2 yıllık garanti süresi kapsamında olan KAWAİ 10” Android Multimedya Seti ürününe kredi kartlarına 6 taksit imkanı ile sadece 799,00 TL ödeyerek aracınıza takabilirsiniz.

RESİMLERİ BÜYÜTMEK İÇİN ÜZERİNE TIKLAYINYorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com