ŞOK İndesit TAA 12V A + XXS Buzdolabı İncelemesi ve Yorumlar

ŞOK İndesit TAA 12V A + XXS Buzdolabı İncelemesi ve Yorumlar
Editör: Ahmet Yaman Aktüel 2 Temmuz 2018
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

ŞOK 7 Temmuz 2018 Haftasonu aktüel kataloğunda yer alan İndesit markalı TAA 12V A+ XXS Buzdolabı çok uygun bir fiyatla sınırlı sayıda ŞOK mağazalarına gelecek. Ücretsiz teslimat ve kurulumu bulunan ürün kısa süre içerisinde alıcılarına teslim ediliyor. Gelin ürüne detaylı bir şekilde bakalım.

Geniş İç Hacim

Buzdolabının ana iç bölümü yani soğutucu kısmı 184 litre hacme sahip. 184 litrelik soğutucu hacmi, sizin tüm yiyeceklerinizi muhafaza edecek kadar geniş bir alan demek. Yiyeceklerin ömrünün uzun olması ve bozulmaması açısından buzdolabı ne kadar hayati önem taşıyorsa kapasitede o kadar hayati önem taşıyor. Öyle ki, buzdolabınızın hacmi dolduğunda daha fazla yiyecek almayacak ve dışarda kalan yiyecekler bozulacak. 

Derin dondurucu hacmi ise 42 litre. 42 litrelik hacim, standartın çok üstünde. Standart iç hacimler 30 litre olurken, 42 litre yine dondurulması gereken yiyecekleriniz, içecekleriniz için çok güzel bir alan. 

3 Yıl Garanti

Ürün ŞOK Mağazalarına 3 yıl garantili bir şekilde geliyor. 3 yıl içerisinde meydana gelebilecek herhangi bir sorunda firma tarafından garanti kapsamında oluyor, eğer sorun firma kaynaklıysa hemen hallediliyor. 

A+ Enerji Tüketimi

Günümüzde çoğu beyaz eşya ve ev aleti A++ enerji sınıfına mensupken, bu buzdolabının A+ olması açıkçası çok güzel bir durum değil. Çünkü A+ enerji sınıfı yine tasarruf açısından sizi çok ileriye götürse de, bir A++ buzdolabı kadar götürmeyecektir. Bu eksi bir özellik diyebiliriz.

ŞOK İndesit TAA 12V A + XXS Buzdolabı İncelemesi ve Yorumlar

Fiyat

Buzdolabımızın güncel fiyatı 7 Temmuz 2018 aktüel kataloğunda yer aldığına göre 869.00 TL. Bu fiyatın yanı sıra kredi kartına 6 taksit imkanı sunuluyor. 144,83 TL‘lik 6 taksitle ürüne sahip olabiliyorsunuz.Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com