ŞOK İndesit Derin Donduruculu Buzdolabı İnceleme ve Yorumları

ŞOK İndesit Derin Donduruculu Buzdolabı İnceleme ve Yorumları
Editör: Hasan Aker Aktüel 28 Mayıs 2018
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

Her hafta yayınlanan aktüel katalogları geleneğini bozmayan ŞOK mağazaları geride bıraktığımız saatler içinde 2Haziran 2018 ŞOK Aktüel Kataloğunu bizlere duyurdu. Söz konusu olan ŞOK 2 Haziran 2018 Aktüel Kataloğu içerisinde yer alan ürünler tüketicilerin en çok talep ettiği ve ihtiyaç duyduğu ürünler olmaktadır. Biz de ekip olarak sizler için 2 Haziran 2018 Aktüel Kataloğu içerisinde yer alan ürünleri mercek altına alarak teknik detaylarını inceliyoruz. Hadi gelin bu aktüel kataloğunun ilk ürünü olan İndesit Derin Donduruculu Buzdolabı ürününün teknik detaylarına bakalım.

İndesit Derin Donduruculu Buzdolabı

Manavdan aldığınız meyve ve sebzelerin, etlerin ve yemeklerin uzun süre taze ve bozulmadan saklanabilmesi için buzdolabının kaliteli ve güçlü olması gerekmektedir. Bir de kışlık olarak saklayacağınız gıdaları ek bir derin dondurucu alarak saklamak yerine İndesit Derin Donduruculu Buzdolabı ürününün derin dondurucu kısmında saklayabilirsiniz.

Enerji Tüketimi

A+ enerji verimlilik sınıfında yer alan İndesit Derin Donduruculu Buzdolabı ürünü senelik olarak 228 kWh enerji tüketimi gerçekleştirmektedir.

İç Hacim

Kullanım rahatlığı açısından size geniş bir iç hacim sunan İndesit Derin Donduruculu Buzdolabı ürününün derin dondurucu kısmı net olarak 42 litrelik bir iç hacme sahipken 184 litrelikte bir soğutucu iç hacim değerine sahiptir.

Soğutucu Bölmesi

Otomatik soğutucu yönetim sistemine sahip olan İndesit Derin Donduruculu Buzdolabı ürünü 4 adet rafa sahiptir. Beyaz profilli camdan meydana gelen rafların yanı sıra kapı kısmında 5 adet bölme yer almaktadır.

ŞOK İndesit Derin Donduruculu Buzdolabı İnceleme ve Yorumları

Dondurucu Bölmesi

Manüel soğutma sistemine sahip olan İndesit Derin Donduruculu Buzdolabının dondurucu kısmında bir de buz kabı yer alıyor.

3 yıl garanti süresine sahip olan İndesit Derin Donduruculu Buzdolabı ürünü ücretsiz teslimat ve montaj avantajı, kredi kartlarına 6 taksit imkanı ve 869,00 TL satış fiyatı ile ŞOK 2 Haziran 2018 Aktüel Kataloğunda yer alıyor.

 



Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com