ŞOK Hometech Notebook İncelemei

ŞOK Hometech Notebook İncelemei

9 Haziran 2018

9 Haziran 2018 itibarıyla Türkiye'deki tüm ŞOK mağazalarında 12 Haziran'a kadar bulabilecek olduğunuz Hometech Notebook, 999.00 TL'lik fiyatıyla katalogda yerini alıyor.

İntel Caleron N3350 2.1 GHz İşlemci

999.00 TL'lik fiyatıyla kendini gösteren Hometech Notebook, 2.1 GHz işlemcisiyle, fiyatının üstünde bir performans sunacak gibi duruyor. Düşük bütçeli bireyler için üretim yapmakta olan Hometech markasının ürünleri yorumlara dayanarak fiyatına göre iyi gibi duruyor. 2.1 GHz işlemci de sizin gündelik işlerinizi rahatlıkla yapmanız için yeterli olacaktır.

15.5" 1920X1080 Çözünürlüklü Ekran

15.5 inçlik ekranıyla 1920x1080 çözünürlük sunan Hometech notebook, çözünürlük anlamında kusursuz duruyor. Çünkü küçük boyut ekrana yüksek çözünürlük tüm görüntüleri muhteşem kalitede gösterecektir.

3GB RAM, Dahili Hafıza 32 GB

3 GB ram ile gündelik işlerinizi çok rahat bir şekile halledebilecek olduğunuz Hometech Notebook, bu anlamda kullanıcıları RAM konusunda sıkmıyor. Gündelik işlerinizin yanı sıra birçok oyunu da bu RAM sayesinde oynayabileceksiniz. 

32 GB'lik hafızasıyla çok büyük işlemler yapamayacak olduğunuz Hometech Notebook, bu kapsamda sizi mutsuz edecektir. Çünkü bir bilgisayar için 32 GB'lık alan çok düşük. Bilindiği üzere artık telefonlar bile 256 GB'lara kadar çıkmışken, bu bilgisayarın 32 GB olması can sıkıyor. Aynı zamanda bilgisayar, MicroSD kart ile ek 64 GB alana sahip olabiliyor.

Metalik Slim Kasa

Metalik kasa hoş bir görünüm sunarken, kiri belli etmemesiyle ünlüdür. Çizilmelere ve darbelere karşı diğer kasalardan dayanıklı olan metalik kasa, inceliğiyle de görünüm anlamında sizi mutlu edecektir.

2 Yıl Garanti

Herhangi bir firma kaynaklı problemde 2 yıl garanti sunan Hometech, garanti konusunda destek sunan bir firma. Bilindiği üzere çoğu firma hangi sorun olursa olsun "Kullanıcı Hatası" diyerek geri gönderiyor. Fakat yapılan yorumlara baktığımızda Hometech'de böyle bir problem bulunmuyor.

ŞOK Hometech Notebook İncelemei

Yorumlar

Genel olarak yorumlara baktığımızda üretici firma hakkında pek olumsuz yorum bulunmuyor. Az miktarda olan olumsuz yorumlar ise, belirli bir süre sonra ürünün donma, kasma gibi sorunlarla karşılaşıyor olması. Bunu da dikkate alarak, ürünü satın almalısınız. 

Etiketler : Aktüel