ŞOK Group Blender Seti İncelemesi ve Yorumlar

ŞOK Group Blender Seti İncelemesi ve Yorumlar
Editör: Vahap AYZET Aktüel 2 Temmuz 2018
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

ŞOK’a 4 Temmuz 2018 tarihi itibarıyla gelecek olan Group markalı blender seti, fiyatıyla birlikte ev hanımlarının gözlerini alıyor. Sınırlı sayıda tüm ŞOK mağazalarına gelecek olan bu ürün, hemen tükenebilir. Bundan dolayı elinizi çabuk tutmanızda fayda var. Çünkü şubeden şubeye değişim göstermekle birlikte 2 – 10 ürün arasında gönderim yapılıyor. 

İki Kademeli Hız

Çok zorlu yiyecekler ya da parçalar için hızlı bir şekilde blenderin çalışmasını sağlayabilir, kolay ve yumuşak parçalar için ise düşük hızlı çalıştırabilirsiniz. Bu sayede hem elektrikten, hem de lezzetten ödün vermeyerek çok güzel bir şekilde doğrama işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Çelik Uçlu Paslanmaz Bıçak

Sürekli sıvılarla iç içe olduğu için blenderlerin en büyük sorunu bıçakların paslanması veya eskisi kadar performans gösterememesi. Çelik uçlu paslanmaz bıçaklar sayesinde herhangi bir şekilde pas, soyulma gibi durumlar meydana gelmez. 

1.7 Litre Kapasite

1.7 litrelik kapasitesi bulunan Blenderin içerisine çok sayıda ürün ekleyebilir ve hiç zorlanmadan rahatlıkla doğrayabilir ya da ezip sıvı haline getirebilirsiniz. Bu sayede yorulmaz, 2-3 kere blender çalıştırmak zorunda kalmazsınız.

Yoğurucu ve Çırpıcı Uçlar

Yanında gelen 2 farklı hediye uçtan birisi yoğurucu birisi de çırpıcı uç olarak ön plana çıkıyor. Bu uçlar sayesinde her işinizi blenderle halledebilirsiniz. 

3 Yıl Garanti

Firma kaynaklı oluşabilecek herhangi bir soruna karşı firma 3 yıl boyunca garanti kapsamında tutuyor. Bundan dolayı benim ürüne olan güvenim artıyor. 

ŞOK Group Blender Seti İncelemesi ve Yorumlar

Fiyat 

89.90 TL karşılığında satılan bu ürün, kredi kartına 6 taksit yapılabiliyor. 6 taksit yapıldığında ise aylık taksit miktarı 14.98 TL olarak ön plana çıkıyor. Yorumlar (2 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

İlginizi çekebilir

BİM Cam Termos İncelemesi

BİM Cam Termos İncelemesi

Tema Tasarım | Osgaka.com