ŞOK Everese Kablosuz Mouse İncelemesi ve Yorumlar

ŞOK Everese Kablosuz Mouse İncelemesi ve Yorumlar
Editör: Zeynep Kaya Aktüel 8 Haziran 2018
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

Everese, mouse ve klavye alanında çok tanınmış bir firma olarak ön plana çıkarken, şahsi olarak benimde kullandığım RAMPAGE setinin üreticisi. Bundan dolayı sizlere direkt 1. ağızdan yorum yapabilirim.

Kalite – Fiyat 

Everese, çok ucuz fiyatlara satış yapan bir firma olarak ön plana çıkıyor. Peki bu ucuzluk kalite düşüşü olarak yansıyor mu? 

Kesinlikle böyle bir durum yok. Everese, kalite anlamında oyun bileşenleri üretenlerden sonra gelen en kaliteli firma diyebilirim. Yaklaşık 6 aydır kullanmakta olduğumuz Rampage setinden dolayı herhangi bir sorun yaşamadım. Aynı zamanda bahsi geçen kablosuz mouseun 10 metrelik çekim alanının olması da, vereceğiniz fiyatı karşılayacağını gösteriyor.

2 Yıl Garanti

Herhangi bir firma kaynaklı problemde 2 yıl garanti imkanı sunan Everese, sizi garanti anlamında çok büyük oranda destekliyor. Pek firma kaynaklı sorun çıkmasa da, doğabilecek en ufak problemde garanti kapsamı altında değişim yapılır.

10 Metre Çekim Alanı

10 metrelik çekim alanıyla, diğer odadan bile kontrol edebilecek olduğunuz televizyonunuz ve bilgisayarınız artık kullanım açısından daha rahat olacak. 

ŞOK Everese Kablosuz Mouse İncelemesi ve Yorumlar

Yorumlar

Kendimde kullandığımdan dolayı sizlere bu ürünü kesinlikle almalısınız diyorum. Eğer mouse ihtiyacınız varsa, bu ihtiyacınızı Everese en iyi şekilde giderecektir. Diğer yorumlara göz attığımızda da yapılan yorumlar bu şekilde. 14.90 TL’lik fiyatıyla ön plana çıkan bu mouse, paranızın hakkını fazlasıyla verecektir. Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com