Şok Et & Kıyma Makinesi İncelemesi

Şok Et & Kıyma Makinesi İncelemesi
Editör: Nezaket DURU Aktüel 11 Ağustos 2018
1 vote, average: 1,00 out of 51 vote, average: 1,00 out of 51 vote, average: 1,00 out of 51 vote, average: 1,00 out of 51 vote, average: 1,00 out of 5 (1 OY, ORTALAMA: 1,00)
Loading...

15 Ağustos 2018 tarihli ŞOK Aktüel kataloğunun öne çıkan ürünleri arasında yer alan Group markalı Et & Kıyma makinesi özellikle uygun fiyatıyla birlikte insanları şaşırtmayı başardı. 3 yıl boyunca garanti kapsamında olan bu söz konusu et & kıyma makinesi Kurban Bayramı dolayısıyla tüm ŞOK mağazalarında 21 Ağustos tarihine kadar satılacak. Tabi stoklarla sınırlı gelen bu ürün hemen tükenebilir. Bu sebepten dolayı erkenci davranmanızda fayda var.

Üründe çıkarılabilir et tepsisi bulunuyor. Etleri çektirdikten sonra tepsiyi çıkarıp temizleyebilirsiniz. Ya da muhafaza ederken çok yer kaplıyorsa yine tepsiyi çıkarıp dolabınıza yerleştirebilirsiniz. 

Paslanmaz çelik bıçak ve dişli takımı bulunan üründe herhangi bir şekilde paslanma, körelme gibi durumlar meydana gelmeyecektir. Bu durumda 3 yıl boyunca garanti kapsamında tutuluyor ve asla paslanmadığına dair iddialar yer alıyor. Eğer paslanma gibi bir durum olursa dahi 3 yıl boyunca garantili olduğu için herhangi bir sorun olmayacak, ücretsiz onarım veya değişim yapılacaktır.

3 Farklı Genişlikte Kesme diski bulunan bu makine sayesinde istediğiniz kalınlıkta et ve kıyma çekebileceksiniz. İnce kesim, normal kesim ve kalın kesimden oluşan 3 farklı genişlik, yine fiyatına göre şaşırtıcı özelliklerden birisi. İnce kesim 3mm, orta kesim 5 mm, kalın kesim ise 7 mm boyutunda kesim yapıyor.

Şok Et & Kıyma Makinesi İncelemesi

Maksimum 2000 Watt gücü bulunan Group markalı bu söz konusu Et & Kıyma Makinesi 125.00 TL fiyatla satılıyor. Ayrıca ürüne 6 taksitde yapılabiliyor. Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com