ŞOK Dijitsu Vantilatör İncelemesi

ŞOK Dijitsu Vantilatör İncelemesi
Editör: Vahap AYZET Aktüel 16 Temmuz 2018
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

ŞOK 18 Temmuz 2018 aktüel kataloğunda bulunan Dijitsu markalı Vantilatör, uygun fiyatı ve kredi kartına yapılacak 6 taksit imkanıyla birlikte alıcıların yüzünü güldürüyor.

Sıcak yaz günlerinin etkisini artırdığı şu günlerde evlerde, ofislerde ve işyerlerinde artık durulmaz oldu. Klima alma gibi bir planınız yoksa bu durumda sıcaklara uygulayabileceğiniz en güzel çözüm vantilatör olarak ön plana çıkıyor. ŞOK’ta bunu bildiğinden dolayı Dijitsu markalı yorumları genelde hep olumlu olan Vantilatörü aktüel ürünler rafına yerleştirmiş.

2 yıl boyunca garantili olarak gelen ürün, kolay kuruluma sahip. Sadece içinden çıkan parçaları birbirine geçirerek kuracağınız vantilatör 120 dk zaman ayarına sahip. Yani 120 dklık otomatik kapaması mevcut. Aynı zamanda metal ızgarasıyla birlikte alacağı herhangi bir darbede hemen eğilme gibi durumlarla karşı karşıya kalmıyorsunuz. 

3 farklı hız seçeneğinin bulunduğu vantilatörü yüksek, düşük ve normal ayarlarda çalıştırabiliyorsunuz. Buda yine çok daha fazla esinti seven, ya da sevmeyen bireyler için kişisel tercih meselesi olarak vantilatöre eklenmiş özelliklerden biri. 

Eğer ürüne ihtiyacınız varsa ve uygun fiyata bi vantilatör arıyorsanız bu ürün işinizi görecektir. Uygun fiyatı, fonksiyonel olması ve garanti imkanıyla birlikte sizi mutlu edecek olan bu ürün tüm ŞOK mağazalarına 18 Temmuz 2018 tarihinden itibaren satışa çıkacak.

ŞOK Dijitsu Vantilatör İncelemesi

Belirtilen tarih geldiğinde ürünün satış fiyatı 79.90 TL olarak belirlendi. Aynı zamanda ürün kredi kartına 6 taksit yapılabiliyor. Bu şekilde de aylık ödemesi 13.22 TL oluyor. Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com