ŞOK Dijitsu Dik Süpürge İncelemesi

ŞOK Dijitsu Dik Süpürge İncelemesi
Editör: Nezaket DURU Aktüel 15 Ağustos 2018
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

18 Ağustos 2018 tarihli ŞOK Aktüel kataloğundaki Dijitsu markasıyla birlikte satılan Dik Süpürge, daha önceleri diğer BİM ve A101 marketlerinde de satılmıştı. Genel olarak yorumlarına baktığımızda gayet sağlıklı olduğu ve herhangi bir sıkıntı yaşanmadığı söyleniyor.

890 Wattlık gücü bulunan Dijitsu dik süpürge, küsüratlı gücünün olmasından dolayı çok eleştirilmişti. Fakat herhangi bir etmeni bulunmuyor. Yani sıkıntısı yok. 890 Wattlık güçle temizlik yaparken elinizde bir canavar hissi yaratan dijitsu dik süpürge, halılarınızı, parkelerinizi, fayanslarınızı ve daha birçok alandaki eşyalarınızı tamamen toz ve çöplerden arındıracaktır. 

Ürünün en can alıcı özelliği direkt tek tip tasarımının bulunmaması. Nasıl yani? Dediğinizi duyar gibiyim. Ürün el süpürgesi olarak da kullanılabilmekte. Yani ürünü koltuk temizlerken, yatak üstü temizlerken ve daha birçok alanda kullanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey klipsi çıkarmak. Oda en fazla 5 saniyenizi alacaktır. 

Üründe 180 derecelik dönebilen süpürge başlığı bulunuyor. Bu sayede en zor kenar ve köşeleri temizlemek artık hiçte zor değil. Söz konusu 180 derece dönebilen süpürge başlığı üçgen şekilde tasarlandığı içinde hem çok daha verimli bir şekilde çekiş gücü sunuyor, hem de köşelere girmekte yardımcı oluyor. 

ŞOK Dijitsu Dik Süpürge İncelemesi

Kolay çıkarılabilen ve temizlenebilen toz haznesi sayesinde temizlerken veya çırparken sizi sinirlendirmeyen, yormayan bu Dijitsu markalı dik süpürge, evler ve home ofisler için ideal bir ürün olarak öne çıkıyor diyebiliriz. 79.90 TL’lik fiyatla tüm ŞOK mağazalarına gelecek olan bu ürünü 6 taksitle alabilirsiniz. Aylık ödeyeceğiniz tutar 13.32 TL olacaktır. Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com