ŞOK Desenli Ahşap Ekmek Dolabı İncelemesi

ŞOK Desenli Ahşap Ekmek Dolabı İncelemesi
Editör: Hasan Aker Aktüel 7 Ağustos 2018
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

8 Ağustos 2018 tarihli haftaiçi ŞOK Aktüel kataloğuna bakacak olursak birbirinden güzel ürünler yer alıyor. Bu haftaki ŞOK Aktüel kataloğu ev gereçleri için hazırlanmış diyebiliriz. Daha önceki haftalarda genel olarak elektronik ürünlere yer veren ŞOK, hemen hemen 2 haftadır neredeyse ev  için gerekli tüm ürünleri getirdi. 

Bu yazımızda da sizlerden gelen talep üzerine ŞOK 8 Ağustos 2018 tarihli aktüelde yer alan Desenli Ahşap Ekmek Dolabının incelemesini yapacağız. Mutfaklarda ekmek dolapları olmazsa olmazlardır. Hem mutfak dekorasyonuna katkı açısından, hem de artan ekmeklerin kurumadan muhafaza edilmesi açısından hayati önem taşıyan ekmek dolapları, eğer mutfak dekorasyonuna uyumsuzsa çok dikkat çekecek, uyumluysa da muhteşem bir görünüm sunacaktır.

Unutmamanız gereken nokta şu, küçük ürünler büyük etkiler yaratır. Yani dekorasyon için durum böyle. Eğer tek tip, hoş ve dikkat çekici bir mutfak istiyorsanız, tuzluğunuzu bile önemle seçmelisiniz.

ŞOK Desenli ahşap ekmek dolabı da bu şekilde. Üzerinde “BAKED FRESH” yazıyor. Bu Türkçe’de “TAZE PİŞMİŞ” anlamına gelmektedir. Aynı zamanda ürünün ön bölümünde ekmek ve daha birçok görsel yer alıyor. Ahşap olan bu ekmek dolabının işlemeleri özenle yapılmış. 

ŞOK Desenli Ahşap Ekmek Dolabı İncelemesi

Hem mutfak dekorasyonuna katkı açısından hem de kullanış bakımından ihtiyacınızı karşılayacak bu ürün 8 Ağustos 2018 tarihinden itibaren tüm ŞOK mağazlarında yer alacak. 39.90 TL fiyatıyla ön plana çıkan ürün 6 taksitle satın alınabiliyor. 6 taksite böldürdüğünüzde 6.65 TL aylık ödemeniz oluyor. Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com