ŞOK Defne Mini Fırın İncelemesi

ŞOK Defne Mini Fırın İncelemesi
Editör: Zeynep Kaya Aktüel 2 Temmuz 2018
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

ŞOK 4 Temmuz 2018 aktüel kataloğunda yer alan KUMTEL üretimi Defne Mini Fırın, çok uygun fiyatıyla ev hanımlarının dikkatini çekiyor. 2 yıl boyunca garantiyle birlikte satılan ürünün birçok fonksiyonu bulunuyor. Bu fiyata böyle bir fırın bulmanız bir dahaki sefere “İMKANSIZ” olabilir. Bu yüzden eğer ihtiyacınız varsa, tükenmeden hemen ŞOK mağazalarından bu ürünü almalısınız.

Ayarlanabilir Raf Yüksekliği

Isının eşit dağılması, yukarıyı daha çok ısıtması ya da aşağıyı daha çok ısıtması için menü ayarlaması yapsanız da, yine manuel yapılanlar daha güzel sonuçlar vermektedir. Ayarlanabilir raf yüksekliği sayesinde ısının nasıl dağılacağını tercih edebilir, rahat kullanım için istediğiniz yere alabilirsiniz.

Statik / Grill Pişirme Özelliği

Statik ve grill pişirme özellikleri sayesinde sadece kek, börek yapmanın yanı sıra fırınınızı ızgara olarak da kullanabilir. Mangal tadını yemeklerinize sindirerek, çok lezzetli sonuçlar elde edebilirsiniz. Genel olarak mini fırınlarda bulunmayan bu özellik Defne Mini Fırın’da yer almakta. 

Zaman Ayarlı / Zil Uyarısı ve Otomatik Kapanma

Zaman ayarlı Kumtel Defne Fırın, kaç dakika sonra kapatmak istiyorsanız, zamanı geldiği anda zil uyarısı verecek ve otomatik bir şekilde kapanacaktır. Bu sayede fırında yemek unuttum, kek unuttum, börek, çörek unuttum derdiniz ortadan kalkıyor. Çoğu fırında bulunan bu özellik artık standart bir hal almış durumda.

Geniş İç Hacim

12 litrelik geniş iç hacmiyle birlikte Mini Fırın olmasına rağmen neredeyse tüm ihtiyacınızı giderecek nitelikte. Gereksiz yere binlerce lira verip, büyük fırınlar alıp yarısı boş kullanmak yerine , ihtiyacınız ölçüsünde alacak olduğunuz bir mini fırın sizi hem tasarruf hem de lezzet açısından daha üst bir noktaya taşıyacaktır.

Fırın İçinde

Fırının içerisinde bir adet kare bir adet de yuvarlak olmak üzere 2 farklı tepsi, hediye olarak size verilmekte. Bu hediyeler sayesinde ölçülerine uygun fırın tepsisi aramak zorunda kalmayacak ve direkt ürünü alır almaz yemek yapmaya başlayabileceksiniz. 

ŞOK Defne Mini Fırın İncelemesi

Fiyat

Say say bitiremediğimiz özellikleri bulunan fırın 119.00 TL’ye alıcılarıyla buluşacak. 4 Temmuz 2018’den itibaren ŞOK mağazalarında yer alacam olan mini fırın 6 taksit imkanıyla birlikte geliyor. Eğer kredi kartına taksit yaptırmak isterseniz aylık ödeyecek olduğunuz tutar 119.00 TL

 Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com