ŞOK Darbeli Matkap İncelemesi ve Yorumlar

ŞOK Darbeli Matkap İncelemesi ve Yorumlar

14 Temmuz 2018

14 Temmuz 2018 ŞOK Aktüel kataloğu yayınlandı. Katalogda yer alan darbeli matkap, site ziyaretçilerimiz tarafından sıkça sorulan ürünler arasında boy gösteriyor. 2 yıl boyunca garantili olan bu ürün, ayarlanabilir hız, 47.600 devir /dakika çalışma, kilitlenebilir tetik, çift yön gibi özelliklere sahip. Gelin detaylı bir şekilde ürünümüzü ele alalım.

550W

550W gücündeki darbeli matkap, sizin tüm duvar delme işlemlerinizde etkin rol oynayacak ve zor durumda bırakmayacaktır. Güç konusunda herhangi bir sıkıntı yaşamayacağınızı umduğum bu ürün, çok rahat bir şekilde işlerinizi halletme konusunda en büyük yardımcınız olacak gibi.

Ayarlanabilir Hız

Hepimiz biliyoruz ki darbeli matkaplardaki hız sorunu insanları bazen çileden çıkartabiliyor. Çok güçlü duvarlar ya da çok zayıf duvarlarda hız ayarı olmadığında ya çok aşırı delme, ya kaydırma, ya da delememe gibi sorunlar yaşanabiliyor. ŞOK Darbeli matkapla artık bunlar hikaye. Çünkü ayarlanabilir hızı sayesinde düşük - orta ve yüksek hızda tüm güçteki duvarları delebilirsiniz.

47.600 dev. / dak.

Dakikada 47.600 devirle çalışan bu cihaz, sayıyı gördüğümde bana "woow" dedirtti. Güçlü duvarlar için büyük oranda yardımcı olacak bu cihazın 47.600'lük devri sayesinde rahat bir nefes alacağınızı belirtmek isterim.

Kilitlenebilir Tetik 

Kilitlenebilir tetiği bulunan cihazla yanlışlıkla tetiğe dokunup herhangi bir şekilde gelecek zararlardan korunabilirsiniz. Özellikle çocuğunuz varsa, kilitlenebilir tetik özelliğinin olması sizin açınızdan büyük fayda taşıyor. 

2 Yıl Garanti

Ürün 2 yıl boyunca garantiyle birlikte geliyor. Herhangi bir şekilde Black Decker firması tarafından oluşacak bir problemde 2 yıl içerisinde onarım ve değişim ücretsiz olarak yapılıyor. Fakat sorun kullanıcıdan kaynaklıysa bu durumda yapacak herhangi bir şey yok.

ŞOK Darbeli Matkap İncelemesi ve Yorumlar

Fiyat

Ürün 14 Temmuz 2018 tarihinden itibaren 109.00 TL karşılığında alıcı bulacak. Tüm ŞOK mağazalarında bulabileceğiniz bu ürün sınırlı sayıda geleceği için eğer ihtiyacınız varsa 14 Temmuz 2018 tarihinde sabah erkenden ŞOK mağazasına uğramanızı tavsiye ediyorum .

Etiketler : Aktüel