ŞOK Cyclonic Elektrikli Dik Süpürge İncelemesi

ŞOK Cyclonic Elektrikli Dik Süpürge İncelemesi
Editör: Nezaket DURU Aktüel 23 Haziran 2018
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

ŞOK 23 Haziran 2018 Haftasonu aktüel kataloğunda yer alan Cyclonic elektrikli dik süpürge, evlerinizin temizliğinde en büyük yardımcılarınızdan biri olmaya aday. Çünkü üründe ulaşılması zor olan yerlerin daha rahat temizlenmesi için radyatör aparatı bulunuyor. 

1200Watt’lık motoru bulunan ürün, çekiş gücü açısından ne çok iyi ne de çok kötü diyebiliriz. Orta bir güce sahip. Toz ve küçük pislikleri rahatlıkla çekerken, boyutu büyük birazda ağırlığı olan cisimleri çekmekte zorlanabilir. 

Aynı zamanda üründe yıkanabilir 4 kademeli filtre yer almakta. 4 farklı kademesi bulunan filtrenin, yıkanması da bir hayli kolay. Çıkar – tak için tek bir hareket yetiyor. Yıkadıktan sonra hemen kurutup, tekrardan dik süpürgeye takabiliyorsunuz.

Çıkarılabilir metal borusuyla birlikte mini elektrikli süpürge yapabilir, kanepe, koltuk, tezgah araları gibi yerlerde zorlanmadan temizlik yapabilirsiniz.

Ürün kullanış açısından standart ürünlerle aynı diyebiliriz. Çünkü bu saydığımız özellikler çoğu elektrikli süpürgede bulunuyor. Kablo sarma yuvası ve transparan toz haznesi de yine aynı şekilde üründe yer alırken, “Vay be!” diyebileceğimiz bir özellik yok.

Ürünün fiyatı 89.90 TL emsalleri ise 100 TL’den başlıyor. Bundan dolayı fiyat – performans ürünü olabilir. Ürünü aldığınızda pişman olur musunuz, olmaz mısınız bilmiyoruz. Çünkü daha önceden ürünle ilgili yorum atan olmamış.

ŞOK Cyclonic Elektrikli Dik Süpürge İncelemesi

Fakat firma tarafından verilen 3 yıllık garanti, pişman olmayacağınızı gösteriyor diyebilirim. Herhangi bir firma kaynaklı sorun ve sıkıntıda, 3 yıl boyunca destek hizmeti sağlanmaktadır. Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com