ŞOK Çubuk Blender İncelemesi

ŞOK Çubuk Blender İncelemesi
Editör: Nezaket DURU Aktüel 7 Ağustos 2018
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

19 Eylül 2018 tarihli ŞOK Aktüel kataloğunda ön plana çıkan ürünlerin ev gereçleri olduğunu belirttik. Bu öne çıkan ürünler elektronik değil normal ev gereçleriydi. Bunların arasında yer alan elektronik çubuk blender ise, incelenmeye değer ve sorulan ürünlerden biri olduğundan dolayı inceleme yazısını hazırlamaya karar verdik. Bu ürün ne? Ne değil? Alınır mı? Alınmaz mı? Gibi soruların cevabını bulabileceğiniz bu yazımızı dikkatle okumanızı ve aklınıza takılan her soruyu yorum bölümünden bizlere ulaştırmanızı diliyoruz.

700 Watt’lık gücü bulunan çubuk blender, piyasada yer alan diğer Çubuk Blenderlarla kıyaslandığında güç konusunda uygun fiyatlı diyebiliriz. 700 Watt gücündeki diğer çubuk blenderlar bu üründen kat kat pahalı. Bu yüzden bu ürünü kaçırmayın derim.

700 wattlık gücün, performansı çok iyi olacaktır. Yiyeceklerinizi parçalama ve doğrama noktasında, aynı zamanda çırpma noktasında muhteşem bir şekilde memnun edecek bu ürün, “neden kesmiyor, neden çok zorlanıyor, neden bu kadar ısındı” gibi sorunlardan sizi uzak tutuyor. Sergilediği performans gerçekten takdire şayan diyebiliriz.

Ürünün 2 farklı kademede hız kontrolü bulunuyor. İsterseniz ürünü normal modda, istersenizde turbo modda kullanabilirsiniz. Peki bu modları neye göre seçeceksiniz? Bu modları seçerken yerleştirdiğiniz yiyeceğin ne kadar zor doğrandığı önem taşıyor. Örnek vermek gerekirse bir ananas doğrayacaksanız turbo mod gerekir, fakat bir portakal, çilek doğrayacaksanız normal mod yeterli olacaktır.

(GÖRSEL TEMSİLİDİR)

ŞOK Çubuk Blender İncelemesi

Üründe çelik uçlu paslanmaz bıçaklı doğrayıcı bulunuyor. Gücü gibi kapasitesi de 700 mL. 44.90 TL’ye satılan bu ürün 6 taksit yapılabiliyor. 6 taksit yapıldığında aylık olarak kredi kartına 7.48 TL ücret ödemesi yapıyorsunuz. Yorumlar (2 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com