ŞOK Contı Granit Tost Makinesi İnceleme ve Yorumları

ŞOK Contı Granit Tost Makinesi İnceleme ve Yorumları
Editör: Ahmet Yaman Aktüel 28 Mayıs 2018
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

Her hafta yayınlanan Aktüel Katalogları artık bir gelenek haline geldi. Bu Aktüel Kataloğu geleneğini bozmayan ŞOK mağazaları ise yine tüketici talepleri ve ihtiyaçları doğrultusunda farklı alanlardan temin ettiği onlarca ürünün yer aldığı 2 Haziran 2018 Aktüel Kataloğunu tüketicinin beğenisine sundu. Bu denli büyük kitlelere hitap eden ŞOK mağazalarının bu hafta yayınlamış olduğu 2 Haziran 2018 ŞOK Aktüel Kataloğu içerisinde yer alan bazı ürünlerin teknik incelemesini yapacağımız bu haberimize sizleri daha fazla bekletmeden başlayalım.

Contı Granit Tost Makinesi

Özellikle çocukların çok sevdiği tostların yapılması noktasında önemli bir role sahip olan Contı Granit Tost Makinesi ürünü ile ilgili merak edilen tüm özellikler alt kısımda detayları ile birlikte yer almaktadır.

Yüzey Kapasitesi

Contı Granit Tost Makinesi ürününün yüzey kapasitesini kısa ve öz bir şekilde açıklamak gerekirse ürünün pişirme yüzeyi tek seferde 6 adet tost pişirebilecek kadar geniştir.

Granit Kaplama Plakalar

Contı Granit Tost Makinesi ürününün pişirme yüzeyi çıkarılabilir yapıda olmasının yanı sıra granit yüzey kaplamasına sahiptir.

180 Derece Kapak

Contı Granit Tost Makinesi ürününü farklı kullanım amaçları ile kolay bir şekilde kullanabilmeniz için 180 derecelik açılma kabiliyetine sahip bir kapak sistemi ile donatılmıştır.

Isı Ayarı

Farklı ürünler pişirmek istediğiniz zaman talebiniz doğrultusunda kullanabilmek için Contı Granit Tost Makinesi ürününün üzerinde ısı kademe ayar düğesi yer almaktadır.

Güçlü Rezistans

Tüm gıda pişirme işlemlerini kolay bir şekilde ve kısa bir süre içerisinde yapabilmeniz için Contı Granit Tost Makinesi ürününde 2000 watt gücünde bir rezistans sistemi bulunmaktadır.

ŞOK Contı Granit Tost Makinesi İnceleme ve Yorumları

Garanti

2 Haziran 2018 tarihi itibari ile tüm ülke genelinde yer alan şubelerinde satışa sunulacak olan Contı Granit Tost Makinesi ürününü aldığınız andan itibaren geçerli olacak 3 yıllık bir garanti süresi bulunmaktadır.

Contı Granit Tost Makinesi ürününü kredi kartına 6 taksit imkanı ile 99,00 TL fiyata aktüel ürünler arasında bulabilirsiniz.Yorumlar (1 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com