ŞOK Çim Biçme Makinesi İncelemesi ve Yorumlar

ŞOK Çim Biçme Makinesi İncelemesi ve Yorumlar
Editör: Nezaket DURU Aktüel 10 Temmuz 2018
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

ŞOK 14 Temmuz 2018 Aktüelindeki 350W gücündeki çim biçme makinesi Black Decker güvencesiyle birlikte geliyor. 2 yıl boyunca garantili olan bu ürün fiyatıyla birlikte daha gelmeden birçok alıcıyı topladı. 

350W

350W gücündeki bu ürün, objektif olmak gerekirse çok yüksek güçte diyemeyiz. Beklentilerinizi tam anlamıyla karşılamasa dahi yine performans açısından “keşke almasaydım” dedirtecek bir ürün değil. Fiyatına bakacak olursak 350W gerçekten bu ürün için çok güzel diyebilirim ama. Neden? Çünkü 2-3 kat fiyatına satılan ürünler hemen hemen bu ürünün vereceği performansla aynı.

25cm Çap

25 cmlik çapıyla çimlerin ve daha biçilecek birçok bitkinin kapsama alanında yer alan bu ürün, dönüş açısıyıla ve 25cm’lik çapıyla çok kısa sürede bahçenizi veya biçilecek olan alanı düze çıkartacak gibi duruyor. 

11.500 dev. / dak.

Dakikada 11.500 devir, 350W güç ve 25 cmlik çap birleşince “aha şimdi oldu” diyorum. Neden? Çünkü 25 cmlik bölmesini dakikada 11.500 devirle çalıştırdığınızda çok güzel ve yüksek bir performans alabilirsiniz. Yazının başında bahsettiğim performans çalışma potansiyeli, burda bahsettiğim konu ise çim biçme potansiyeli. 

Alınır mı? Alınmaz mı?

Eğer küçük bir bahçeniz varsa bu ürünü alıp kullanabilirsiniz. Çok kısa süre içerisinde bahçenizi biçmek için ideal olacaktır. 350 W’lık çalışma gücü çok yüksek olmasa dahi dakikada 11.500 devir olması ve 25 cm’lik çapının bulunması size bu konuda büyük oranda yardımcı olacaktır. 

2 Yıl Garantili

Ürün herhangi bir şekilde Black Decker firması tarafından kaynaklanacak sorunda otomatik olarak değiştirilmekte, onarılmaktadır. Kullanıcı hatasından kaynaklı sorunlar içinse yine Black Decker markası tarafından servis hizmeti sunulmaktadır.

ŞOK Çim Biçme Makinesi İncelemesi ve Yorumlar

Fiyat

14 Temmuz 2018 tarihi itibarıyla tüm ŞOK mağazalarında bulabileceğiniz bu ürünün fiyatı 99.90 TL olarak ön plana çıkıyor. Eğer sizler de bu ürüne sahip olmak istiyorsanız, tarih geldiğinde elinizi çabuk tutmalısınız. Çünkü ürün sınırlı sayıda geliyor ve tükenme tehlikesi var.Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com