ŞOK Black & Decker Oto Buzdolabı İncelemesi

ŞOK Black & Decker Oto Buzdolabı İncelemesi
Editör: Hasan Aker Aktüel 13 Haziran 2018
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

ŞOK’a 16 Haziran 2018 tarihiyle birlikte aktüel ürünlerle birlikte gelecek ürünlerden biri de Black & Decker markalı oto buzdolabı olarak ön plana çıkıyor. Malum yaz aylarına girdik, trafik sorunu, sıcaklık derken bir hayli gergin oluyoruz. Vücut sıcaklığımız arttığında soğuk bir şeylerle bunu hafifletmek isteriz, fakat malum arabalar dışarıdan daha sıcak olduğundan dolayı soğuk bir şey alsanız bile 20 dakika içerisinde bu tekrar ılıklaşmış bir şekilde arabanızda duracaktır 

Bunadn dolayı muhteşem bir çözüm olarak üretilen Black & Decker oto buzdolabı sayesinde artık hiçbir içeceğiniz, yiyeceğiniz ne soğuyacak ne de ısınacak. İsterseniz ısısını artırın, isterseniz soğukluğunu bu içerisine koyacağınız ürünle alakalı bir durum. 

Oto buzdolabı, araç içerisinde çakmaklığa takarak çalıştırabileceğiniz, aynı zamanda 12V DC aksesuar girişiyle de çalışabilecek bir oto buzdolabı olarak ön plana çıkmaktadır. 2 adet bardak tutucu, taşıma bandı yer alan buzdolabı, sıcak yaz günlerin de yardımcınız olurken, aynı zamanda pikniğe giderken de size yardımı olacak diğer bir unsur olarak ön plana çıkıyor.

Pikniğe giderken tavuk,et, domates, biber gibi yiyecekler çok fazla sıcak altında kaldığında bozulabiliyor. Bu durumu da yine oto buzdolabıyla birlikte aşabiliyorsunuz. Aynı zamanda fermuarlı saklama haznesinin bulunması ise ürünün artı özelliği olarak ön plana çıkıyor.

Ürünün 2 yıl boyunca garantisi bulunmakta. Ortaya çıkacak herhangi bir firma kaynaklı sorunda ürünü garantiye yolladığınızda onarılacak, onarılmıyorsa direkt olarak 0’ı ile değişecektir.

ŞOK Black & Decker Oto Buzdolabı İncelemesi

Fazla rast gelmediğimiz çakmaklıkla çalışan oto buzdolabı, normal şartlar altında 450.00 – 500.00 TL aralığında satılıyor. Fakat tüm ŞOK mağazalarında  16 Haziran 2018 tarihinden itibaren 399.00 TL karşılığında satılacak. O gün geldiğinde elinizi hızlı tutmanız sizin için faydalı olacaktır, aksi yönde ürün stoklarda tükenebilir. Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com