ŞOK Axen 49″ Uydu Alıcılı Full HD Smart LED TV İncelemesi

ŞOK Axen 49″ Uydu Alıcılı Full HD Smart LED TV İncelemesi
Editör: Nezaket DURU Aktüel 9 Ağustos 2018
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

11 Ağustos 2018 tarihli ŞOK Aktüel kataloğunda yer alan Axen markalı 49″ boyutu bulunan full HD Smart LED TV, uygun fiyatıyla birlikte dikkat çekiyor. 

İlk olarak internette ürüne yönelik yapılan yorumlardan bahsetmek istiyorum. Teknoloji sitelerini ve satış sitelerini gezip ürünü arattığımda kalite noktasında ve görüntü noktasında çok olumlu yorumlar bulunuyor. Bu yorumlara dayanarak ürün güvenilir, alınca pişman olmayacağınız bir televizyon diyebilirim.

Gelelim özelliklerine. 

LED TV ekrana sahip olan Axen 49″ uydu alıcılı Full HD Smart LED TV, 124,46 cm ekran boyutuna sahip. Buda inç hesabı yapıldığında 49 inçe denk geliyor. Flat ekran tasarımı bulunan ürünün görüntü kalitesi Full HD. Bu sayede televizyon izlerken büyük şekilde zevk alacağınızın garantisini verebilirim.

Üründe 3D özelliği yer almıyor. Bu fiyata alabileceğiniz ürünlerde de 3D özelliğini pek aramayın derim. Çünkü bulmanız çok zor. Smart TV özelliği bulunan televizyonda Youtube, internet tarayıcısı, haber siteleri gibi erişimler sağlayabiliyorsunuz. 

1920×1080 px çözünürlüğü bulunan Axen 49″ 16:9 oranında görüntü sunuyor. Aynı görüntü 4:3 oranında da izlenebiliyor. Bu sayede istediğiniz boyutlarda izleme sağlayabileceksiniz. Dahili uydu alıcısı içerisinde yer alan televizyona dışarıdan herhangi bir uydu alıcısı gerekmiyor.

Dobly digital ses sistemi kullanmayı tercih eden Axen, bu sayede çok daha fazla övgü topladı diyebiliriz. 2 farklı HDMI, 1 tane USB girişleri yer alan cihazın Wi – Fi özelliği bulunmuyor. 

Siyah rengiyle birlikte ŞOK’a gelecek olan ürün ölçüleri ise standsız olarak genişliği 732,9 cm, yüksekliği 1106,6 mm olarak tasarlanmış. Stand eklenince boyutlardan genişlik 792,9 mm, yüksekliği 1106,6 mm’e çıkıyor.

2 yıl boyunca garanti kapsamında olan televizyon Türkiye’de üretiliyor. Axen tarafından üretilen bu televizyon A sınıfı enerji mensubu. Bu sayede faturalarınızda düşüş yaşatıyor. Köşeden köşeye görünen ekran ölçüsü 124,46 cm yani 49 inç. 

ŞOK Axen 49" Uydu Alıcılı Full HD Smart LED TV İncelemesi

Üstün teknik donanım özellikleri bulunan televizyonun ŞOK Aktüel kataloğundaki fiyatı 1.499 TL olarak ön plana çıkıyor. Ayrıca 6 taksit yapılabiliyor. Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com