ŞOK Axen 40" Full HD Uydu Alıcılı LED Ekran İncelemesi

ŞOK Axen 40

25 Ağustos 2018

25 Ağustos​ 2018 tarihli ŞOK Aktüel kataloğunun en başında yer alan AXEN Markalı 40 inçlik Full HD Uydu alıcılı led ekran fiyatıyla görenlerin dikkatini çekiyor. Diğer 40" TV'lere baktığımızda aralarında ciddi bir fark bulunan bu televizyon sadece birkaç gün ŞOK'da kalacak.

Full HD 1920x1080 Çözünürlük

1920x1080 p çözünürlüğü bulunan Axen markalı televizyon, 40 inçlik ekran için gayet ideal. Kaliteli bir izlenim deneyimi elde etmek istiyorsanız, bu çözünürlükteki televizyonlar sizin için yeterli olacaktır. 1280x720 px gibi daha düşük çözünürlükler bu fiyata verilirken, 1920 x 1080 çözünürlüğün bu televizyonda yer alması açıkçası beni şaşırttı.

USB

Cihazda yer alan USB girişi ve yine cihazın içeriğinde bulunan USB Media player sayesinde, USB belleğinizi kullanarak fotoğraf açabilir, video izleyebilir, müzik dinleyebilirsiniz. Piyasaya genel olarak baktığınıdza bu fiyata satılan çoğu televizyonda USB girişi bulunuyor. Artık zorunluluk gibi olan USB girişi, Axen'in daha küçük ürünlerinde yer almıyor. 

Şık Tasarım

Rakiplerine göre tasarım konusunda bir tık öne geçen Axen LED TV, evinizi çok daha modern bir hale getirecek gibi duruyor. İnce çerçeve kullanmayı tercih eden Axen, bu tercihiyle birlikte bende dahil birçok kişinin göz zevkini kazandı. 

3x HDMI

Cihazda USB girişinin yanı sıra 3 farklı HDMI girişi yer alıyor. Bu 3 farklı HDMI girişiyle birlikte cihaza 3 farklı alıcı bağlayabilir ve birbirinden farklı kanalları izleme şansı elde edebilirsiniz. 

Ürün Yorumları

Çok az sayıda ürün yorumu bulunuyor. Buda ürünün fazla tercih edilmediğini gösteriyor. Elimizde yer alan yorumlara baktığımızda genel olarak ürünün iyi olduğu ve performansının yüksek olduğunu görüyoruz.

ŞOK Axen 40" Full HD Uydu Alıcılı LED Ekran İncelemesi

Fiyat 

25 Ağustos​ 2018 tarihinden itibaren ŞOK mağazalarında yer alacak olan bu ürünün fiyatı 1.099 TL olarak ön plana çıkıyor. 

Etiketler : Aktüel