ŞOK Axen 32″ Uydu Alıcılı LED TV İncelemesi

ŞOK Axen 32″ Uydu Alıcılı LED TV İncelemesi
Editör: Nezaket DURU Aktüel 26 Haziran 2018
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

ŞOK 28 Temmuz 2018 aktüel kataloğunda yer alan 82 ekranlı Axen markalı LED TV, 28 Temmuz – 30 Temmuz tarihleri arasında satışta olacak. Düşük bütçeli aileler için fırsat niteliğinde gelen televizyon, 2 yıl boyunca garantili.

2 x HDMI Çıkışı

ŞOK Axen 32″ Uydu Alıcılı LED TV’de 2 farklı HDMI çıkışı bulunuyor. Bu sayede 2 farklı kaynak girişi sağlayabiliyor ve tek girişte takılı kalmıyorsunuz. Bu fiyata olan televizyonlar normalde tek HDMI çıkışlı olur, fakat Axen 32″ Uydu Alıcılı LED TV’de 2 farklı HDMI çıkışı yer alıyor.

2X8 W Ses

2 tane 8 W’lık ses çıkışı bulunan televizyonun tatmin edici bir sesi var. Boyutlarının küçük olması da yine ses konusunda etkili bir deneyim sunacağa benziyor. Herhangi bir tizlik ya da baslık alamazsınız. Tam ortada olacaktır çünkü boyutlarına göre 2 tane 8 W’lık ses sistemi tam nokta atışı diyebilirim.

1366 x 768 px Çözünürlük

1366 x 768 px’lik çözünürlük normalde televizyonlar için çok yetersiz. Fakat ekran boyutu küçük olduğundan dolayı piksel yoğunluğu artacak buda size yeterli bir kalite sunacaktır. Tabi üst düzey bir kalite beklememeniz gerekiyor. Çünkü ürünün fiyatı ortada. Yine üst düzey bir kalite olmasa da sizi tatmin eden bir kaliteyle karşı karşıya kalacaksınızdır.

82 Ekran

TV’nin özelliklerinde 82 cm ekran olduğu görünsede, yarım santimlik bir fire söz konusu. Net ekran boyutu 81,28 cm olarak ön plana çıkıyor. Eğer televizyonu fazla izlemeyen ve yüksek tutarlar ödemek istemeyen biriyseniz, bu televizyon özellikleri, boyutu ve fiyatıyla tercihiniz olabilir. 

USB Media Player

Bu fiyata satılan televizyonların çoğunda olmayan USB oynatıcı mevcut. USB’nizden müzik, video gibi türlü şeyleri oynatabilirsiniz. Fotoğraflarınızı görüntüleyebilir, internetten indirdiğiniz bir filmi izleyebilirsiniz.

2 Yıl Garantili

2 yıl boyunca firma tarafından garanti sunulan Televizyon, herhangi bir firma kaynaklı sorunda garanti tarafından onarılıyor, (tamir edilemezse) değiştiriliyor.

Fiyat

Ürün fiyatı 2 günlüğüne 729.00 TL olarak belirlenmiş durumda

ŞOK Axen 32" Uydu Alıcılı LED TV İncelemesi

Editör Yorumu:

Fiyatını göz ardı edersek, televizyon iyi ve kaliteli diyemem. Fakat fiyatını ele alacak olursak, fiyat – performans ilişkisi bakımından kaçırılmaması gereken bir  televizyon diyebilirim. Axen markasını fazla görmüyoruz, yorumlarda buna nazaran düşük. Bu yüzden net bir bilgi veremiyorum fakat fiyatına baktığımda düşük bütçeli aileler için önerebileceğim bir ürün olduğunu söyleyebilirim. Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com