ŞOK Arzum Seramik Tabanlı Ütü İncelemesi

ŞOK Arzum Seramik Tabanlı Ütü İncelemesi
Editör: Nezaket DURU Aktüel 12 Haziran 2018
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

Çok sık elektronik ürün getirmeyen ŞOK, 13 Haziran kataloğunda Arzum Seramik Tabanlı Ütü’ye de yer vermiş durumda. 79.90 TL gibi bir fiyatı bulunan Arzum Seramik Tabanlı Ütü, Ayda 13.22 TL’den 6 aylık taksitle ödenebiliyor. Bu kapsamda alım gücü çok düşük oluyor ve çok düşük bütçeli aileler bile bu ürüne sahip olabiliyor. Dilerseniz incelemeye geçelim.

ŞOK’a gelecek olan Arzum Seramik Tabanlı Ütü, her ütüde olan standart ayarlanabilir buhar gücüyle birlikte geliyor. Ayarlanabilir buhar gücü sayesinde, kırışıklıları çok fazla olan ve üstesinden gelmesi güç kıyafetlerde çok rahat olabiliyorsunuz.

Damlamayı önleyen sistemle birlikte artık kıyafetlerinizi ütülerken su derdine son. Hiçbir şekilde su damlaması yaşatmayacak bu ürün, kıyafetlerinizi ütülerken sonra bir de kurutma problemini yaşatmıyor.

Şok buharı ve spreyi sayesinde bahsettiğimiz zor kırışıklıların üstesinden gelmek artık çok basit. Arzum zaten ütü alanında kendini kanıtlamış bir firma aynı zamanda bu özellikleri de sunduğunda 79.90 TL çok ucuz bir fiyatmış gibi geliyor.

260 mL su tankı bulunan ürün 3 yıl boyunca garantili. Firma kaynaklı herhangi bir sorunda 3 yıl süresince garantiye başvurabilir ve eğer sorun gerçekten firma kaynaklıysa ürünün tamirini bedavaya yaptırabilir, ya da ürünü sıfırıyla değiştirebilirsiniz. 

ŞOK Arzum Seramik Tabanlı Ütü İncelemesi

Editörün Yorumu

Kendimde alacak olduğum bu ütü, aylık çok ucuz bir fiyata denk geliyor. 3 yıl boyunca garantili olması ürüne olan güvenimi artırdı. Rakiplerine kıyasla gerçekten fiyatı çok ucuz. Damlamayı önleyen sistem ise benim en çok sıkıntı çektiğim konulardan biriydi. En çok o cezbetti diyebilirim.Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com