ŞOK Akülü Vidalama İncelemesi

ŞOK Akülü Vidalama İncelemesi
Editör: Nezaket DURU Aktüel 10 Temmuz 2018
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

 ŞOK 14 Temmuz 2018 aktüel kataloğundaki Black Decker markalı Akülü Vidalama kutulu bir şekilde satılıyor. Kendine özel tasarlanan kutusuyla birlikte hem taşıma kolaylığı hem de modern görünüm sunan akülü vidalama sınırlı sayıda gelecek. Bu yüzden eğer alma fikriniz varsa, 14 Temmuz 2018’den itibaren en yakın ŞOK mağazasına erken saatlerde gitmenizde fayda var. 

10.6 V / 1.5 Ah

10.6 V’lık çalışma gücü bulunan Akülü Vidalama ile birlikte sökemeyeceğiniz vida yok diyebilirim. Her zorluğa karşı rahatlıkla direnebilen ve sonunda istediğini alan Black Decker markalı Akülü Vidalama aynı zamanda 1.5 Ah AMP saatine sahip.

26 Nm Tork

26 nanometrelik tork gücüyle birlikte çok güzel bir şekilde tabiri caizse “tıkırında” çalışma gösteriyor. Performansından her türlü memnun kalacağınız bu ürün, vidaların düşmanı. İster sıkın ister gevşetin “bana mısın?” Demeyecek olan ürün 2 yıl boyunca garantili geliyor. 

550 devir / dakika

Dakikada 550 devirle çalışan akülü vidalama, 26 Nm tork gücüyle de birleşince çok performanslı bir hal alıyor. Bu sayede sizi kesinlikle mağdur etmeden memnun edecek işler ortaya çıkarıyor.

Ayarlanabilir Hız

Kolay ve rahat kullanılabilmesi için cihazda yer verilen ayarlanabilir hız sayesinde çok hızlı bastım, ucu kaydı, elimden düştü gibi dertleriniz tarih oluyor. Bu dertleri artık hiçe sayabiliriz. Çünkü Black Decker akülü vidalamanın hız ayarı sayesinde yavaştan hızlıya geçerek elinizi alıştırana kadar cihaza ısınabilirsiniz.

ŞOK Akülü Vidalama İncelemesi

Fiyat 

14 Temmuz 2018 aktüel kataloğunun gözde ürünlerinden biri olan Akülü Vidalama haftasonu için 169 TL özel fiyatıyla satılacak. Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

İlginizi çekebilir

BİM Smart Saat İncelemesi

BİM Smart Saat İncelemesi

Tema Tasarım | Osgaka.com