ŞOK 8 Ağustos 2018 Aktüel Kataloğu – Su Arıtma Cihazı

ŞOK 8 Ağustos 2018 Aktüel Kataloğu – Su Arıtma Cihazı
Editör: Tuğba Karakuş Aktüel 4 Ağustos 2018
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

ŞOK 8 Ağustos 2018 Aktüel kataloğu yayınlandı. Kataloğa genel olarak göz atacak olursak birkaç hafta önce gelen Su Arıtma Cihazını görmemiz mümkün. Su arıtma cihazı haricinde Çubuk blender, yuvarlak sunum tahtası, büyük boy kesme tahtası, kare kesme tahtası gibi ürünler yer alıyor. Manuel baskül, 3’lü desenli kavanoz setide diğer ürünler olarak ön plana çıkıyor.

Diğer ürünler ise Group markalı çelik su ısıtıcısı, orta sehpa, desenli ahşap ekmek dolabı, desenli yağlık, renkli tabak ve dolap içi raf. 

Fiyatları birbirinden uygun şekilde belirlenen bu ürünlere birde detaylı bir şekilde göz atalım. 

Aqua Su Arıtma Cihazı

Birkaç hafta önce ŞOK Mağazalarına aktüel ürünlerle birlikte gelen Aqua markalı bu su cihazı yoğun talepden dolayı tekrardan satışa çıkarılıyor. eş aşamalı arıtma sunan, kuruluma hazır bir şekilde satılan bu ürün, herhangi bir su kesilme durumunda hazırda su bulunduruyor. Bu sayede susuz kalmıyorsunuz. Ek olarak suya mineral katkısında bulunan ürün, aç kapa şık bir musluğa da sahip. 2 yıl boyunca garanti kapsamında olan bu üründe NSF & ISO belgeleri bulunuyor. Ücretsiz teslim edilen Su arıtma cihazı 329.00 TL’ye satılıyor.

Çubuk Blender

700 Watt gücündeki motoruyla birlikte doğrama ve daha birçok ihtiyacınızı rahatlıkla karşılayacak olan bu çubuk blender iki kademeli hız kontrol özelliğine sahip. Normal hızda ve turbo hızda çalışan ürün, “çok yavaş dönüyor” veya “çok hızlı dönüyor” gibi dertlerinizi geride bırakıyor. 

Çelik uçlu paslanmaz bıçaklı parçalayıcısıyla birlikte tüm katı yiyeceklerinizi darmaduman eden Çubuk Blender, 700 mL kapasiteye sahip karıştırma kabıyla birlikte geliyor. Fiyatı ise 44.90 TL

Çelik Su Isıtıcısı

1500 Watt gücündeki Group markalı çelik su ısıtıcısı 1.8 litrelik kapasiteye sahip. Su kaynadığında otomatik olarak kapanan ürünün bu özelliği sayesinde suyun tükenmesi veya taşması mümkün değil. Aşırı ısınma gibi durumlarda emniyeti gereği cihaz tamamen kendini kapatıyor ve soğuyana kadar açılmıyor. Bu sayede de patlama, yanma gibi durumlar meydana gelmiyor. Paslanmaz çelikten imal edilen gizli rezistansı ise paslanma, yıpranma gibi durumlarla karşı karşıya gelmiyor. 3 yıl boyunca garanti kapsamındaki bu ürün 39.90 TL’ye satılıyor.

Orta Sehpa

90×45 cm ölçülerindeki orta sehpa salon ve oturma odalarınız için hem dekorasyonda hem de kullanış açısından çok büyük katkılar sunacaktır. Ölçüleri, genel olarak 150 metrekare, 100 metrekare evler için ideal olan bu ürün, oturma grubunuzun tam ortasına yerleştirmelik. ŞOK’da satılan mobilyalar genel olarak kaliteli oluyor ve herhangi bir şikayet gelmiyor. Bu ürünün de aynı kalitede olması beklentiler dahilinde yer alıyor.

Manuel Baskül

Manuel baskül maksimum 130 kg’a kadar taşıma yapabiliyor. Kalibrasyon ayarı bulunan bu ürün, hem fiyatıyla hem de kalitesiyle dikkat çekiyor. Dijital ürünler çok çabuk bozulabilirken, manuel basküller bu konuda çok dayanıklı. Öyle ki uzun yıllar kullanılabiliyor. 17.90 TL fiyatıyla satılan manuel baskül, başında da belirttiğimiz 130 kg taşıma kapasitesine sahip. 

Su Arıtma Cihazı – 329.00 TL

Çubuk Blender – 44.90 TL

Yuvarlak Sunum Tahtası – 12.90 TL

Büyük Boy Kesme Tahtası – 14.90 TL

Manuel Baskül – 17.90 TL

Desenli Kavanoz Seti 3’lü – 9.95 TL

Group Çelik Su Isıtıcı – 39.90 TL

Orta Sehpa – 69.90 TL

Dikdörtgen Kesme Tahtası – 9.95 TL

Desenli Ahşap Ekmek Dolabı – 39.90 TL

Desenli Yağlık – 4.95 TL

Renkli Tabak – 7.95 TL

Dolap İçi Raf – 7.95 TL

 

RESİMLERİ BÜYÜTMEK İÇİN ÜZERİNE TIKLAYINYorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com