ŞOK 30 Mayıs 2018 Aktüel Kataloğu

ŞOK 30 Mayıs 2018 Aktüel Kataloğu
Editör: Mutlu Dinçer Aktüel 28 Mayıs 2018
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

Her geçen gün büyüme hacmi giderek genişleyen ülkemizin en büyük market zincirlerinden biri olan ŞOK mağazaları müşterilerinin en iyi ürünü en uygun fiyata satın alabilmesi için sıkı bir çalışma yürütüyor. Her zaman müşterilerini en kaliteli ürünler ile bir araya getirebilmek için çalışan ŞOK mağazaları tüketicilerin talepleri ve ihtiyaçları doğrultusunda elektronik ürünlerinden ev tekstili ürünlerine kadar onlarca farklı ürün temin ederek aktüel katalogları ile duyuruyor. Geride bıraktığımız günler içerisinde yayınlanan ŞOK 30 Mayıs 2018 Aktüel Kataloğu içerisinde yer alan ürünleri sizler için alt kısımda sıralıyoruz.

Sıradan toz torbalı elektrikli süpürgelerin yerini Group Su Filtreli Elektrikli Süpürge ürünü gibi tozu suya hapseden su filtreleme sistemine sahip yeni ürünler alıyor. By-pass 2200 W güce sahip sessiz motor ile donatılan Group Su Filtreli Elektrikli Süpürge ıslak ve kuru kullanım imkânı sunmaktadır. İstendiği zaman sulu kullanılabilecek Group Su Filtreli Elektrikli Süpürge ürünü isterseniz toz torbasıyla da kullanılabilir. Darbelere dayanıklı dış gövde yapısına sahip olan Group Su Filtreli Elektrikli Süpürge ürünü 3 yıl garanti süresi, kredi kartlarına 6 taksit imkânı ve 149,90 TL fiyatı ile ŞOK Aktüel Kataloğunda yer alıyor.

Artık hanımları sıradan ütülerden kurtarıp daha kolay ve daha kısa sürede ütü yapmaları için Contı Seramik Tabanlı Ütü ürününü ŞOK mağazaları sizler için getiriyor. Sürekli buhar ve şok buhar verebilme özelliğine sahip olan Contı Seramik Tabanlı Ütü ürünü dikey buhar fonksiyonuna da sahiptir. Özel seramik taban tasarımına sahip olan Contı Seramik Tabanlı Ütü ürünü kireç önleyici özel bir korumaya sahip olan Contı Seramik Tabanlı Ütü ürününe 3 yıl garanti süresi, kredi kartlarına 6 taksit imkanı ve 59,90 TL fiyatı ile aktüel ürünler arasında yer alıyor.

Paslanmaz çelik malzemeden imal edilen bıçak tasarımına sahip olan Premier Saç Kesme Makinesi ürünü küçük çaplı kesikler neticesinde sağlığınıza kesinlikle zarar vermez. Sekiz ayrı uzunluk kademesi bulunan kesim tarağına sahip olan Premier Saç Kesme Makinesi 15 watt çalışma gücü ile kullanılmaktadır.  2 yıl garanti süresin bulunan Premier Saç Kesme Makinesi ürünü 24,90 TL etiket fiyatı ile aktüel kataloğunda yer alıyor.

Bay – Bayan Spor Ayakkabı ürününe de göz gezdirmek gerekirse 36 numara ila 40 numara arasında değişen bayan spor ayakkabı ile 40 numara ve 44 numara arasında değişen erkek spor ayakkabısı sadece 29,90 TL satış fiyatına sahiptir.

200 cm x 230 cm net ölçülere sahip olan Pamuklu Çift Kişilik Pike ürünü farklı renk ve desenleri ile sadece 29,90 TL satış fiyatı ile ŞOK mağazalarında sizleri bekliyor.

Adından da anlaşılacağı üzere sıvı geçirmez bir kumaş yapısına sahip olan Çift Kişilik Sıvı Geçirmez Alez ürünü 150 cm x 200 cm net ölçüleri ve 4 tarafı lastikli yapısı ile sadece 15,90 TL satış bedeline sahiptir.

RESİMLERİ BÜYÜTMEK İÇİN ÜZERİNE TIKLAYINYorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com