ŞOK 26 Mayıs 2018 Hafta Sonu Kataloğu

ŞOK 26 Mayıs 2018 Hafta Sonu Kataloğu
Editör: Tuğba Karakuş Aktüel 22 Mayıs 2018
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

Tüketici memnuniyeti konusunu oldukça önemseyen ŞOK mağazaları her hafta yayınlamış olduğu aktüel katalogları ile tüketicilerin ihtiyacı olan ürünleri temin ederek memnuniyet seviyesini en üst düzeyde tutabilmeyi amaçlıyor. Şimdi yayınlanan bu aktüel kataloglarından biri olan ŞOK 26 Mayıs 2018 Aktüel Kataloğu içerisinde yer alan ürünlere gelin birlikte göz gezdirelim.

İlk olarak ŞOK 26 Mayıs 2018 Aktüel Kataloğu içerisinde KAWAİ HD Uydu Alıcısı ürünü gözümüze ilişiyor. 4000 kanal kayıt kapasitesine sahip olan KAWAİ HD Uydu Alıcısı Wi-Fi ile kablosuz olarak internet bağlantısı yapabilmenize imkân sağlıyor.

USB girişi sayesinde harici depolama birimlerinizi bağlayabileceğiniz KAWAİ HD Uydu Alıcısı ürünü HD kalitede görüntü yayını yapabilme özelliği ile 2 yıl garantiye sahiptir. Kredi kartlarına 6 taksit imkânına sahip olan KAWAİ HD Uydu Alıcısı aktüel kataloğunda 59,90 TL fiyatı ile yerini alıyor.

Piknik yapmayı sevenler ancak isinden ve dumanından şikâyetçi olanlar için mükemmel bir ürün daha aktüel kataloğunda yer alıyor. Kumtel Elektrikli Ayaklı Izgara ürünü yağsız kokusuz ve dumansız bir pişirme imkânı sunuyor. Kullanım sonrasında bulaşık makinesinde yıkanabilen Kumtel Elektrikli Ayaklı Izgara ürününün yalnızca ızgara kısmı ile yağ haznesi makineye atılmalıdır.

Yükseklik ayarı bulunan ayaklara sahip olan Kumtel Elektrikli Ayaklı Izgara size rahat bir ızgara keyfi sunuyor. Ayarlanabilir termostat fonksiyonuna sahip olan Kumtel Elektrikli Ayaklı Izgara güvenlik açısından yeterli olabilmek için emniyetli rezistans sistemi ile 2 yıl garanti süresine sahiptir. Kredi kartlarına 6 taksit seçeneğine sahip olan Kumtel Elektrikli Ayaklı Izgara 69,90 TL fiyatı ile aktüel ürünler arasında yerini alıyor.

Bahçelerinizin aydınlatmasını gerçekleştirirken hem enerjiden tasarruf etmenize imkan tanıyan hem de şık bir görünüm sunan Solar Bahçe Aydınlatma ürünü güneş enerjili LED ampullere sahiptir. İstediğiniz noktaya kolay bir şekilde yerleştirebilmeniz için sivri saplama ucuna sahip olan Solar Bahçe Aydınlatma kapalı konumdayken dahi güneş görmesi sonucunda kendi kendini saşj edebiliyor. Maksimum olarak 10 watt kullanım sunan Solar Bahçe Aydınlatma ürünü 2 yıl garantili olarak aktüel kataloğunda sadece 9,95 TL fiyatı ile yer alıyor.

 

RESİMLERİ BÜYÜTMEK İÇİN ÜZERİNE TIKLAYINYorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com