ŞOK 23 Mayıs 2018 Aktüel Kataloğu

ŞOK 23 Mayıs 2018 Aktüel Kataloğu
Editör: Zeynep Kaya Aktüel 22 Mayıs 2018
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

Günden güne kendini geliştirerek tüketicilerini daha da memnun etmek isteyen ŞOK mağazaları tüketicilerin taleplerini göz önünde bulundurarak ve ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak birbirinden güzel ve özel ürünleri temin ediyor. Temin etmiş olduğu ürünleri ise her hafta belirli günler içerisinde tüm ülke genelinde faaliyet göstermekte olan mağazalarında satışa sunuyor. Şimdi ise geride bıraktığımız günler içerisinde yayınlanmış olan ŞOK 23 Mayıs 2018 Aktüel Kataloğu içerisinde yer alan ürünlere göz atalım.

İlk olarak hanımların mutfaktaki küçük boylu büyük kahramanları olan mini fırınlardan Kumtel Defne Mini Fırın ürünü ile karşılaşıyoruz. 1420 watt güce sahip rezistans sistemi ile donatılmış olan Kumtel Defne Mini Fırın 32 litrelik net iç hacme sahiptir. Pişirme işlemi için zaman ayarı, zaman bitiminde zil ile uyarı sistemi ile otomatik kapanma sistemine sahip olan Kumtel Defne Mini Fırın ayarlanabilir termostat sistemine ve uzun ömürlü paslanmaz malzemeden imal edilen rezistans sistemine sahiptir. 2 yıl garanti süresi bulunan Kumtel Defne Mini Fırın kredi kartlarına 6 taksit imkânı ile 119,00 TL fiyatı ile aktüel ürünler arasında yer alıyor.

Hızlı bir şekilde hazırlanması gereken yemeklerde doğrama işlerini King Doğrayıcı ürünü üstleniyor. 600 watt gücüne sahip bir motor ile donatılmış olan King Doğrayıcı çift taraflı paslanmaz çelik malzemeden imal edilen bıçaklara sahip olan King Doğrayıcı 1 litrelik iç hacme sahiptir. 4 yıllık garanti süresine sahip olan King Doğrayıcı kredi kartlarına 6 taksit seçeneği ile 64,90 TL fiyatı ile aktüel kataloğunda yer alıyor.

Sinbo El Mikseri ürünü ise anlık çalışma ve 5 farklı hız kademe fonksiyonu ile paslanmaz çelik malzemeden imal edilen çırpma başlığına sahiptir. Aksesuar çıkarmak için özel düğmeye sahip olan Sinbo El Mikseri 250 watt gücünde bir motor ile donatılmıştır. 2 yıl garanti süresine sahip olan Sinbo El Mikseri kredi kartlarına 6 taksit imkânı ile sadece 44,90 TL satış fiyatı ile karşımıza çıkıyor.

Paşabahçe Dikdörtgen Borcam Tepsi ürünü 3800 cc iç hacmi ile 19,90 TL iken Ayaklı Servis Fanusu ürünü 20 cm çap genişliği ile 9,95 TL fiyata ve Emaye Kızartma Tavası ürünü 26 cm çap genişliği ile 19,90 TL satış fiyatına sahiptir. Isınan havalar ile birlikte yıkanan kışlık kıyafetleri kaldırmak için Vakumlu Hurç Seti 4’lü ürünü 12,90 TL iken sebze bıçağı ve mutfak bıçağı olarak iki adet bulunan 2’li Bıçak Seti 9,95 TL ve son olarak Bay / Bayan Terlik ürünü ise 8,95 TL adet fiyatına sahiptir.

RESİMLERİ BÜYÜTMEK İÇİN ÜZERİNE TIKLAYINYorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com