ŞOK 2 Haziran 2018 Aktüel Kataloğu

ŞOK 2 Haziran 2018 Aktüel Kataloğu
Editör: Ahmet Yaman Aktüel 28 Mayıs 2018
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

Günden güne kendini daha da değiştiren ve müşterilerine sevdiren ŞOK mağazaları müşterilerinin talepleri ve ihtiyaç duyabileceği şeyleri gözlemleyerek bu doğrultuda her hafta düzenli olarak ürün temin etmektedir. Bu ürünler belirli eleme işlemlerinden geçirilerek aktüel kataloglarına alınmaktadır. Öncelikle kalite bakımından iyi ve fiyat bakımından uygun olması esasları ürünlerde aranmaktadır. Bu koşulları sağlayan ürünler aktüel katalogları ile birlikte tüketicinin beğenisine sunulmaktadır. Şimdi gelin daha fazla beklemeden ŞOK 2 Haziran 2018 Aktüel Kataloğu içerisinde yer alan ürünlere göz atalım.

Tam olarak 184 litrelik bir soğutucu hacmine sahip olan İndesit Derin Donduruculu Buz Dolabı ürününün 139 cm yükseklik uzunluğu bulunuyor. Derin dondurucu kısmına da bakacak olursak İndesit Derin Donduruculu Buz Dolabı ürünü 42 litrelik bir derin dondurucu hacmine sahiptir. Satın aldığınız günden itibaren geçerli olacak olan 2 yıllık bir garanti süresine sahip olan İndesit Derin Donduruculu Buz Dolabı ürününü satın aldığınızda evinize teslimatı ve kurulumu ücretsiz olarak gerçekleştirilecektir. Kredi kartlarına 6 taksit imkânı bulunan İndesit Derin Donduruculu Buz Dolabı ürünü 869,00 TL fiyatı ile ilk aktüel ürün oluyor.

124 cm ekran genişliği olan Axen 49” Full HD Uydu Alıcılı Led TV ürünü 1920 x 1080 Full HD bir ekrana sahiptir. 400 Hz ekran yenileme hızına sahip olan Axen 49” Full HD Uydu Alıcılı Led TV 2 x 8 watt ses çıkışına ve 2 adet HDMI girişine sahiptir. USB girişine de sahip olan Axen 49” Full HD Uydu Alıcılı Led TV ürünü 2 yıl garanti güvencesi ile kredi kartlarına 6 taksit seçeneği ile 1399,00 TL fiyata satın alabilir ve evinizin salonuna yerleştirebilirsiniz.

1,5 litrelik doğrayıcı haznesine sahip olan King Komple Blender Seti ürününün 2 farklı hız kademe seçeneği bulunmaktadır. Çok amaçlı 2 farklı dilimleme ve rendeleme diskine sahip olan King Komple Blender Seti ürünü paslanmaz çelik malzemeden imal edilen ve ısıya dayanıklı bir yapısı olan el Blender ucuna, çırpma teline ve bıçaklara sahip olan King Komple Blender Seti ürününün 1100 watt motor gücü bulunuyor. 4 yıl garanti süresi olan King Komple Blender Seti kredi kartlarına 6 taksit imkânı ve 129,90 TL etiket fiyatı ile aktüel kataloğundaki yerini alıyor.

6 adet tost kapasitesi ile geniş bir yüzeye sahip olduğunu ispatlayan Contı Granit Tost Makinesi granit kaplamalı bir pişirme yüzeyine sahiptir ve bu yüzey çıkarılarak yıkanabilir. 180 derece açılabilen kapak sistemine sahip olan Contı Granit Tost Makinesi ürünü kademeli ısı ayar düğmesi bulunan 2000 watt gücünde bir üründür. 3 yıl garanti süresi ile göze çarpan Contı Granit Tost Makinesi kredi kartlarına 6 taksit imkânı ve sadece 99,00 TL fiyatı ile ŞOK Aktüel Kataloğundaki yerini alıyor.

 

RESİMLERİ BÜYÜTMEK İÇİN ÜZERİNE TIKLAYINYorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com