Salon İçin Kruvaze Perde Modelleri

Salon İçin Kruvaze Perde Modelleri

Hanımların gözdesi perdeler her geçen gün çıkan yeni modelleri ile dekorasyonların önemli parçalarından olmaya devam ediyor. Her zevke uygun renk ve çeşitleri bulunan perdeler gelişen teknoloji sayesinde farklı tasarımlarıyla evlerinize şıklık katıyor. Göz alıcı modelleri ile salonlarınızı süsleyecek olan kruvaze perde tasarımlarından en özel modeller...

Ev dekorasyonlarının tamamlayıcı aksesuarlarından olan perdelerin seçiminde, dekorasyonla uyumsuz modellerin tercih edilmesi evin basık görülmesine neden olabilmekte. Bu yüzden dekore edilen alanlarda bütünlüğün sağlanması için perde seçimine de özen gösterilmesi gerekir. Son günlerde hanımların favorisi olmaya başlayan kruvaze perde modellerinin çeşitli dekorasyonlar ile uyumlu olacak tasarımlarını sizler için derledik. Hangi tarz salonlar için hangi modelde kruvaze perdeler uygun olur? Tül ve fon seçiminde nelere dikkat edilmeli? Salonlarınız için birbirinden harika perde modelleri incelemeye başlayalım.

Hanımların evlerin gelinliği olarak tanımladığı perdelerin, gün geçmeye görsün yeni modelleri çıkıyor. İp tül çeşitleri, zebra modelleri, şık desenlere sahip normal tüller ve son günlerin moda ürünü kruvaze perde çeşitleri gibi. Genelde Fransız dantel işlemeli desenlerin tercih edildiği bu modelde, hanımların isteklerine kayıtsız kalamayan üreticiler her zevke uygun modellerini de müşterilerinin beğenisine sunmaya devam ediyor. 

Evlerin dekorasyonlarının tamamlayıcı parçalarından olan tül perdelerin yerini almaya başlayan kruvaze perde modelleri, beğenilen modeldeki perdelerin mekanizmaya monte edilmesi ile iki kanat şeklinde uygulanıyor. Evlerinizin her odasında rahatlıkla kullanabileceğiniz kruvaze perde modelleri sağ ve solda yer alan manuel mekanizması ile kolayca istenilen seviyede kullanılabiliyor. Duvar kenarlarında boşluk kalması durumunda hoş bir görüntü oluşmayacağı için ölçü alımı konusunda perdeciden destek almanızda fayda var. 

Salonlar evlerin en ağır dekorasyonuna sahip odalarından birisidir. Tabiki bu ağırlığını en iyi şekilde temsil etmesinden ötürü perde seçimi de oldukça önemlidir. Son zamanların moda perde tasarımlarından olan kruvaze perde tasarımının salonlarda uygulanışında genellikle Fransız danteli desenler tercih ediliyor. Hem ağır duruşu hem şık olması nedeniyle hanımların önceliği olurken, yine dileyenler daha hafif modelleri ya da dekorasyonları ile uyumlu spor modelleri tercih edebilirler. 

Dekorasyonlara şıklık katan aksesuarlar olduğu gibi kruvaze perdelerle birlikte kullanılan bazı aksesuarlar ile salonlarınız daha göz alıcı olacak. İki kanat olarak uygulanan perdelerin uç kısımlarına ekletebileceğiniz boncuklar, perde sarkıtları veya çeşitli perde süsleri ile dekorasyonlarınıza canlılık ve hareket katabilirsiniz. Salon mobilyalarınızla uyumlu renklerini bulabileceğiniz gibi sade tonlarda seçilen kruvaze perdeleri dekorasyonunuzla uyumlu olacak fon perdeler ile de tamamlayabilirsiniz.

Etiketler : Dekorasyon