Premier Saç Kesme Makinesi İnceleme ve Yorumları

Premier Saç Kesme Makinesi İnceleme ve Yorumları
Editör: Zeynep Kaya Aktüel 28 Mayıs 2018
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

Sıkı bir çalışma disiplinine sahip olan ŞOK mağazaları her hafta tüketicilerin talepleri ve ihtiyaçları doğrultusunda farklı alanlardan onlarca farklı ürün temin ederek satışa sunmadan önce aktüel katalogları ile duyuruyor. Söz konusu olan aktüel kataloglarına seçilen ürünler bazı temel elemelerden geçmektedir. Temel olarak kalitesinin iyi olmasına ve uygun fiyatlı olmasına özen gösterilen ürünlerin seçilerek hazırlandığı aktüel kataloglarına geride bıraktığımız günler içerisinde bir yenisi daha eklendi. Yayınlanan ŞOK 30 Mayıs 2018 Aktüel Kataloğu içerisinde yer alan ürünleri sizler için inceleme haberlerinde detaylı olarak açıklıyoruz.

Premier Saç Kesme Makinesi

Her zaman saçını düzelttirmek için ya da şekillendirmek için kuaförlere gitmek istemeyen kişilerin seveceği bir ürün olan Premier Saç Kesme Makinesi ürünü hakkında merak ettiğiniz tüm teknik bilgiler alt kısımda yer almaktadır.

Bıçaklar

Meydana gelebilecek küçük kesiklerden ötürü sizlerin sağlığına herhangi bir olumsuz etkide bulunamamak için Premier Saç Kesme Makinesi ürününün bıçakları paslanmaz çelik malzemeden imal edilmiş olup seramik bıçaklara sahiptir.

Kesme Tarağı

Saç kesme işlemi sırasında kesim uzunluğunu belirlemek amacı ile kullanılan tarağın sekiz farklı uzunluk seçeneği bulunmaktadır.

Motor

Premier Saç Kesme Makinesi ürünü küçük boyuna kıyasla büyük işler çıkartabilmek için 15 watt güce sahip bir motor ile donatılmıştır.

Garanti

30 Mayıs 2018 tarihinden itibaren ülke genelinde yer alan tüm ŞOK marketlerinden satın alabileceğiniz Premier Saç Kesme Makinesi ürününün satın aldığınız andan itibaren geçerli olan 2 yıllık bir garanti süresi bulunmaktadır.

ŞOK 30 Mayıs 2018 Aktüel Kataloğu içerisinde yer alan Premier Saç Kesme Makinesi ürününe siz de 2,90 TL adet fiyatını ödeyerek sahip olabilirsiniz.



Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com