Piranha PVC 4004 Araç Süpürgesi İncelemesi

Piranha PVC 4004 Araç Süpürgesi İncelemesi
Editör: Ahmet Yaman Aktüel 27 Haziran 2018
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

A101 5 Temmuz 2018 aktüel kataloğunda yer alacak olan Piranha markalı PVC 4004 modelindeki araç süpürgesi, DC12 V çıkışı bulunan bir ürün. Aynı zamanda 35 W gücünde. Fiyatı da yine bu özelliklerine göre uygun bir şekilde satılıyor. Gelin hep beraber detaylı bir şekilde ürünü ele alalım.

DC12 V, 35W

DC 12V çıkışı bulunan ürün araç çakmaklığından çalışıyor. Aparatı mevcut. Fakat gücünün 35W olması, araç içerisindeki tozları tam performanslı bir şekilde çekemeyeceğini gösteriyor gibi. Henüz ürün elimize ulaşmadığı için herhangi bir şey söyleyemiyoruz fakat bu güçteki bir süpürgeden yüksek bir performans beklememenizi öneriyoruz. 

0,5 L Toz Haznesi

Araç süpürgesi olduğundan dolayı 0,5 L’lik toz haznesi gayet yeterli olacak ürünün toz torbası çok kirli bir araç temizlerken anca doldurulabilir. Aksi takdirde toz torbasıyla en az 3-4 kez araba temizleyebileceğinizi söyleyebilirim (Çok kirli değilse.) 

Fırça Başlık

Fırça başlığı sayesinde araç halınızda oluşan sigara külü gibi ince lekeleri temizleyebilirsiniz. Bu sayede ürünü sadece toz alma aracı olarak kullanmıyor, aynı zamanda bir vileda gibi de kullanabiliyorsunuz. 

Ara Temizleme Başlığı

Üründeki ara temizleme başlığıyla, cihazın girmesinin mümkün olmadığı vites arası, koltuk arası gibi yerlere rahatlıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. 

2,5 m Güç Kablosu 

Cihazın kablo uzunluğu 2.5m olduğundan dolayı kablo yetişmiyor derdiniz yok. Eğer aracınız çok uzun değilse, bagajın içerisine kadar çok rahat bir şekilde temizlik yapabilirsiniz. 

Piranha PVC 4004 Araç Süpürgesi İncelemesi

Fiyat

39.95 TL fiyatla A101 aktüel raflarında boy gösterecek olan bu ürünün videolu incelemesini yapacağız. Videolu incelemesini izlemeden almanızı tavsiye etmiyorum. Tavsiye edip etmeyeceğimi o incelemenin ardından iletirim. Çünkü kalitesine ve toz çekme gücüne bir yorum yapamıyorum. Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com