Papatya Vadi Konakları özellikleri ve fiyatları

Papatya Vadi Konakları özellikleri ve fiyatları
Editör: Melih SANCAK Konut Projeleri 14 Ekim 2016
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

Lokasyon olarak iyi bir bölgede yer alan Papatya Vadi Konakları için geri sayım başladı. Yavaş yavaş yeni bir sürece giren ve bu anlamda da farklılıklar oluşturmaya devam eden Papatya Vadi Konakları, Aralık 2016’da kendisinden ev alanlara anahtarlarını teslim ediyor.

 

Aralık 2016’da yeni bir hayatın başlayacağı Papatya Vadi Konakları’nda birbirinden güzel anların yaşanacağı da garanti ediliyor. Metrobüs ve toplu taşıma duraklarına çok yakın olan Papatya Vadi Konakları bu anlamda büyük bir kolaylık sağlamaya devam ediyor. En yeni özellikleri ile bu yılın çarpıcı projelerinden olan Papatya Vadi Konakları özellikle geniş peyzaj alanları sayesinde farklılık oluşturuyor.

 

Papatya Vadi Konakları özellikleri ve fiyatları

 

Özellikleri ile baş döndüren Papatya Vadi Konakları sizlere güzel bir aile yaşamı vaad ediyor. Kısa süre içinde mükemmel bir şekilde oturabileceğiniz bir ev vaad eden Papatya Vadi Konakları, aileniz ile güvenli bir şekilde oturabileceğiniz bir alan olarak görülüyor.

 

Papatya Vadi Konakları’nda ailelere özel aktivite odalarının yer alması, aynı zamanda çocukların da düşünülerek parkların ve bahçelerin çoğunlukta olması projeyi önemli kılan özellikler arasında görülüyor.

 

Önden verilen peşinatın ardından 12 ay vade ile ödeme seçeneği sunan Papatya Vadi Konakları bu anlamda kolay ev sahibi olmanızı sağlıyor.Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com