Panorama Prestij’den muhteşem kampanya

Panorama Prestij’den muhteşem kampanya
Editör: Nezaket DURU Konut Projeleri 12 Ekim 2016
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

Adım adım yeni projelerin hayata geçirilmesi ile birlikte farklılık yaşayan Ankara, en güzel evlere ve sitelere de kavuşmaya devam ediyor. Genel olarak çok düzenli bir şehir olan ve pek çok güzel projeye ev sahipliği yapan Ankara, yükselen değerleri ve yeni semtleri ile farkındalık yaratıyor.

 

Geçtiğimiz yıllardan itibaren hayata geçirilen yeni projelerin merkezi olan Ankara, bu sefer Eryaman’da inşa edilen yeni proje ile dikkatleri çekiyor. Geçtiğimiz yıllardan itibaren genel olarak yeni projelerin merkezi olan Eryaman, site anlayışını da Ankara’ya ilk getiren semt olmuştu. Bu açıdan beğenileri kazanan Eryaman’da yeni bir proje olan Panorama Prestij, dikkatleri çeken özellikleri ile yatırımcıların da ilgi odağı oldu.

 

Panorama Prestij kampanyaları ve daire fiyatları

 

Özellikleri ile dikkatleri üzerine çeken Panorama Prestij, Harikalar Diyarı’na ve metro istasyonuna 2 kilometre, Sincan Devlet Hastanesi’ne 2,9 kilometre, Göksu Parkı’na 3,5 kilometre ve Optimum Alışveriş Merkezi’ne 7,6 kilometre mesafede yer alıyor.

 

 

3+1 ev fiyatlarının 320 bin liradan başladığı Panorama Prestij’de ödeme seçeneği olarak peşinat ve taksit imkanı da bulunuyor. Lokasyon olarak güzel bir konumda yer alan Panorama Prestij, 13 ve 14 katlı iki blok şeklinde yükseliyor. Tamamı 3 oda 1 salon dairelerden oluşan Panorama Prestij projesinde dairelerin net alanları 141 metrekareik geniş bir hacim sunuyor.Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com