Nidapark Kayaşehir Fiyatları

truck

İstanbul Avrupa Yakasındaki Kayaşehir bölgesinde Tahincioğlu Gayrimenkul ve Nida İnşaat güvencesi ile hayata geçirilen Nidapark Kayaşehir konut projesi kapsamında toplam olarak 843 adet daire yer almaktadır. Diğer yandan ise Nidapark Kayaşehir konut projesi kapsamındaki daire fiyatları haberimizde yer almaktadır…

Tahincioğlu Gayrimenkul ve Nida İnşaat iş birliği ile İstanbul Avrupa yakasının en bilindik semtlerinden olan Kayaşehir mevkiinde Nidapark Kayaşehir konut projesi inşa edilmektedir. Söz konusu olan Nidapark Kayaşehir konut projesine dair bazı bilgileri sizlerle paylaşacağız. Bahsetmekte olduğumuz Nidapark Kayaşehir konut projesi toplam olarak 77 bin 327 metrekarelik bir arsa üzerinde hayat bulmaktadır. Genel itibari ile bakıldığı zaman söz konusu olan Nidapark Kayaşehir konut projesi 3 ayrı konut etabı ve 1 adet te ticari etaptan meydana gelmektedir.

Genel inşaat alanı 320 bin metrekare civarında olan Nidapark Kayaşehir konut projesi kapsamında toplam olarak 843 adet konut inşa edilecektir. Bahsetmiş olduğumuz bu konutlar ise 102 metrekare ila 226 metrekare arasında net oturum alanı sunmaktadır. Diğer yandan ise Nidapark Kayaşehir konut projesi kapsamında 2+1, 3+1 ve 4+1 şeklinde tasarlanan daireler bulunmaktadır.

Siz de Nidapark Kayaşehir konut projesinden ev almak niyetindeyseniz daire fiyatlarına birlikte bakalım. Söz konusu olan Nidapark Kayaşehir konut projesi kapsamında bulunan 2+1 daire fiyatları 518 bin TL’den başlarken diğer yandan ise 3+1 daire fiyatları 655 bin TL’den başlangıç göstermektedir.

Nidapark Kayaşehir Fiyatları
Daire Tipi En Düşük Fiyatlar En Yüksek Fiyatlar
2+1 518,000 TL 718,000 TL
3+1 655,000 TL 970,000 TL
4+1 849,000 TL 1,195,000 TL
Nidapark Kayaşehir Projesinin Detayları İçin TIKLAYIN..
Nidapark Kayaşehir İletişim Bilgileri
Web : http://www.tahincioglu.com/
Telefon : 444 4 846
Adres : Kayabaşı Mah. 1739. Sok. 34494 Başakşehir/İstanbul

"Nidapark Kayaşehir Fiyatları" Yorumlar

"Nidapark Kayaşehir Fiyatları" Benzer Haberler


Nidapark Kayaşehir’de Satışlar Sürüyor

Nidapark Kayaşehir’de Satışlar Sürüyor

Emlak Konut GYO güvencesi ile ve Tahincioğlu imzası ile İstanbul Başakşehir’de hayata geçirilen Nidapark Kayaşehir projesinde satış süreci devam ediyor. . Nidapark Kayaşehir Fiyatları

Tahincioğlu'ndan Nidapark İstinye Projesi

Tahincioğlu'ndan Nidapark İstinye Projesi

Sarıyer İstinye Mahallesi, 1352 ada 7 parselde konumlanması planlanan Nidapark İstinye projesi'nin çevresinde sosyal donatıların da imar edilmesi planlanan alanın toplam büyüklüğü de 64 bin 29 metrekareden oluşuyor. İhalesini Tahincioğlu Gayrimenkul'ün kazandığı arsa üzerinde hayata geçirilecek Nidapark İstanbul için düğmeye basıldı.

Nidapark Kayaşehir teslim tarihi için gün sayıyor

Nidapark Kayaşehir teslim tarihi için gün sayıyor

Nidapark Kayaşehir Fiyatları. Bahçeşehir'in en güzel bölgelerinden biri olan Kayaşehir'de inşasına son sürat devam edilen Nidapark, açılış için gün sayıyor.

Nidapark İstinye Ne Zaman Teslim Edilecek? Teslim Tarihi

Nidapark İstinye Ne Zaman Teslim Edilecek? Teslim Tarihi

12 tane blok tipiyle yapılan Nidapark İstinye projesi İstinye Evleri Tahincioğlu Gayrimenkul imzası altında inşa edilmekte. Nidapark İstinye'nin teslim tarihi. Nidapark Kayaşehir Fiyatları

Beklenen Nidapark Kayaşehir Satışta

Beklenen Nidapark Kayaşehir Satışta

Tahincioğlu Gayrimenkul yeni bir projeye imza atıyor. Emlak Konut GYO Genel Müdürü Murat Kurum’un da katıldığı basın toplantısı The Seed Emirgan’da yapıldı. Tahincioğlu’nun yeni projesi Tahincioğlu Nidapark Kayaşehir 3 bin 800 TL/metrekareden satışlarına başladı.

Nidapark Kayaşehir Fiyatları

Nidapark Kayaşehir Fiyatları

İstanbul Avrupa Yakasındaki Kayaşehir bölgesinde Tahincioğlu Gayrimenkul ve Nida İnşaat güvencesi ile hayata geçirilen Nidapark Kayaşehir konut projesi kapsamında toplam olarak 843 adet daire yer almaktadır. Diğer yandan ise Nidapark Kayaşehir konut projesi kapsamındaki daire fiyatları haberimizde yer almaktadır…. Nidapark Kayaşehir Fiyatları