Nef Bahçelievler

Nef Bahçelievler
Editör: Hasan Aker Konut Projeleri 28 Eylül 2016
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

Yaşam alanlarının her geçen gün daha da azaldığı İstanbul’da yeni konut projelerinin artış göstermesi herkesi de memnun ediyor. Genel anlamda durumu iyi olan ve bu sayede de yeni ev almak için projeleri tercih eden kişiler Nef’in en yeni projelerinden de rahat bir şekilde faydalanabiliyor.

 

Nef sayesinde yeni bir yaşama kavuşmak isteyen pek çok kişi, uzun zamandır merakla beklenen Nef Bahçelievler projesi için de takibi bırakmıyor. Birbirinden yeni özellikleri ile muhteşem bir yaşam alanı oluşturan Nef, Bahçelievler’in yeni ekolünü de şekillendirmeye çalışıyor.

 

Nef Bahçelievler Projesi

 

Daha önce İstanbul’da pek çok noktada inşaata devam eden ve bu sayede de herkesin rahat etmesini sağlana Nef, uygun fiyatları ile de dikkatleri çekmişti. Bu sayede de bir çok satış gerçekleştiren Nef aynı zamanda ödeme kolaylığı da sağlamış ve kendisinden ev almak isteyenlere bir çok opsiyon tanımıştı. Evlerinde yarattığı kalite ile sektörün öncü isimi olan Nef’in Bahçelievler projesi de bu anlamda herkesin en çok takip ettiği konut projeleri arasında yerini almayı başardı.

 

Birbirinden güzel aktivite alanları ile dikkatleri çeken Nef Bahçelievler, lokasyon olarak da pek çok noktaya yakın olduğundan bir çok kişinin tercihleri arasında yer alıyor. İstanbul Bahçelievler Kale Center bölgesine çok yakın bir konumda olan ve bu anlamda da herkesin beğenisini kazanan Nef Bahçelievler, geniş peyzaj alanları ile yeşili de korumaya çalışıyor.

 

Nef Bahçelievler Teslim Tarihi Ne Zaman?

 

Yapımına henüz yeni başlanan ve bu anlamda da herkesin dikkatni çeken Nef birbirinden yeni adımların da atılmasını sağlıyor. En kısa sürede projeyi teslim etmek için uğraşan Nef, 2017 yılından itibaren daire teslimlerine başlamayı ve lansman ile birlikte dağıtımların gerçekleştirilebilmesini hedefliyor.

 

Nef Bahçelievler Fiyatları ve Fiyat Listesi

 

Bünyesinde pek çok stilde daire bulunduran ve bu anlamda da herkesin genel ihtiyacını karşılamayı hedefleyen Nef Bahçelievler, fiyatları ile de dikkatleri çekiyor. Daha önceki projelerinde de uygun fiyat garantisi sunan ve bu anlamda herkesin beğenisini kazanan Nef’in, Bahçelievler şubesi için de genel bir adım atarak, daire fiyatlarını da 255 bin liradan başlatmayı düşünüyor.

 

Nef Bahçelievler İletişim Bilgileri ve Nef Bahçelievler Nerede

 

Lokasyon olarak bulunması çok kolay bir noktada yer alan Nef Bahçelievler, Kale Center Outlet’e çok yakın bir alanda, eski Real AVM’nin yerine inşa ediliyor. Şehrin merkezinde yer alan ve bu anlamda da herkesin beğenisini kazanan Nef Bahçelievler’e internet sitesinden ulaşılabiliyor. Nef Bahçelievler’in internet sitesi ise şu şekilde:

 

İnternet Sitesi: www.nef.com

 

Nef Bahçelievler Özellikleri

 

Sıradan bir site olmaktan çıkan ve bu anlamda da daha farklı değerlerin oluşturulması için elinden gelenin en iyisini yapmaya devam eden Nef Bahçelievler büyük peyzaj alanları, uzun yüzme havuzları, çocuk oyun odaları, müzik odası, sinema salonu gibi pek çok aktivite için yeni alanlar oluşturuyor.Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com