N5 Suites teslim tarihi ne zaman? N5 Suites özellikleri

N5 Suites teslim tarihi ne zaman? N5 Suites özellikleri
Editör: Melih SANCAK Konut Projeleri 4 Ekim 2016
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

Uzun süredir üzerinden çalışılan bir proje olan ve dikkat çekmesi için hiç bir ayrıntıyı atlamayan N5 Suites için şimdi teslim vakti. Türkiye’nin en prestijli bölgeleri inşaat firmaları arasında yer alan Özyurtlar İnşaat tarafından hayata geçirilen ve bu açıdan da herkesin dikkatini çeken N5 Suites, Türkiye’nin en büyük karma projeleri arasında yer alıyor. Uzun zamandır büyük bir merakla beklenen ve herkesin de özellikleri ile merak ettiği projelerden olan N5 Suites’de 321 konut, 8 iş yeri toplamda 329 bağımsız bölümün yer alıyor.

 

16 kattan oluşan N5 Suties konum olarak Avcılar’da yer alıyor. Havalimanına oldukça yakın olan N5 Suites, bu anlamda yatırım için de büyük bir önem arz ediyor. Ödeme seçenekleri ve farklı kampanyaları ile merkezi bir konumda ev almak isteyenlere özel girişimler sağlamaya devam eden Özyurtlar İnşaat, bu karma proje ile birlikte hedeflerini gerçekleştirerek bölgedeki ekonomiyi de hareketlendirmeyi amaçlıyor.

 

N5 Suites teslim tarihi ne zaman? N5 Suites özellikleri

 

Uzun zamandır beklenen projeler arasında yer alan N5 Suites, Kasım ayı içerisinde teslim edilmeye başlanacak. Havalimanına yakınlığı ile bilinen ve bu açıdan da herkesin dikkatini çeken N5 Suites’da fitnesscenter, sauna, hamam, restoran, snack lobi bar, 24 saat güvenlik ve kapalı otopark bulunuyor.Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

İlginizi çekebilir

Teona Ümitköy Fiyat Listesi

Teona Ümitköy Fiyat Listesi

Tema Tasarım | Osgaka.com